Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Titeket nem idegesít a Hosszú...

Titeket nem idegesít a Hosszú Katinka hangja?

Figyelt kérdés
Annyira artikulálatlanul beszél, egy kis csitri, tiszta utálatos, annyira nagyra van magával...pedig ez még csak egy EB volt, most nem tudom mit pattog... :S Hol van ez még egy VB-től vagy Olimpiától??
2010. aug. 18. 00:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hogy hisztis p*csa, és el van szállva magától, de attól még jó úszó, és sokra viheti még.


Hogy mást ne mondjak, Martina Hingis is igencsak el volt-van szállva magától, borzasztó arrogáns csaj, de az eredményei igazolták...

2010. aug. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Az lehet, de legalább tanuljon meg magyarul!!! Attól, h kint volt valaki X ideig Amerikában, attól még ennyire nem kellene elfelejtenie az anyanyelvét! Az '56-os magyarok közül is csak nagyon kevesen felejtettek el, közülük is csak, aki el akarta felejteni...

Így kiállni a tv-be interjút adni, tiszta SZÉGYEN!!!

2010. aug. 18. 00:29
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
szerintem ez nála adottság vagy valami. esetleg elfáradt. de tudod mit? próbáljuk ki. ússz le kur.vagyorsan, versenyben 7 másikkal 200 métert, de úgy, hogy te nyerj... kíváncsi lennék a te hangodra utána. amíg ilyen jók az eredményei, ne ez foglalkoztasson.
2010. aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Annyira nem jók... :S

Amúgy több interjút is néztem róla, keress rá youtube-on, biztos nem mindig úszás után volt...

2010. aug. 18. 01:36
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Kerdezo, en meg teged utallak b*zmeg! Hogy jossz te ahhoz, hogy barkit is leszolj, plane egy Europa-bajnok uszot? Ki a f*sz vagy te? Vagy kinek kepzeled magad? Az irasodbol itelve te vagy egy utalatos hulye csitri a ciganysorrol aki pattog. Bevagnalak Hosszu Katinka utan a medencebe aztan ki sem engednelek, amig jobb idot nem uszol nala, ott doglenel meg, p*csa!
2010. aug. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Utsóra ráférne egy orgazmus, mert feltehetőleg nagyon régóta nem volt része egy kiadós qúrásban! :D

Amúgy igenis idegesítő hangja van, ez egy agyatlan kis HP!!! Mármint a Katinka! xD

2010. aug. 18. 05:04
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Tavaly világbajnokságot nyert 400 vegyesen,idióta!

Lehet lepontozni!

2010. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
Dehogy idegesít! Amúgy egyáltalán nincs elszállva magától... Szerintem összekevered Verrasztó Evelynnel, mert ő tényleg nagyképű.
2010. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
78%
én csak azt nem értem, minek nézed , meg keresgélsz rá youtube-on, ha idegesít????
2010. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hát tudod, kíváncsi az ember, olyan a természete! ;D

Amúgy tényleg gáz, ahogy beszél és ezt nem tagadhatjuk le... :S

2010. aug. 18. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!