Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hasi puffadás...

Mit csináljak hasi puffadás ellen? Idegesít, mert testépítő vagyok.

Figyelt kérdés
Már végig próbáltam az egész étrendem,hogy mitől puffadhatnék,de bármit eszek mindentől puffadok.Idegesít,mert nem vagyok zsíros de mégis elég nagy hasam van és behúzott hassal kell járkáljak...
2011. ápr. 17. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak kérdezem, h szteroidot nem használtál? Mert van olyan, aminek az a mellék hatása h a has puffadt lesz. Mer akkor azzal nem lehet már mit tenni.
2011. ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha nem szterkóztál, akkor próbálj ki más fehérjét mert én pl a cytogentől puffadtam aztán próbáltam már bioteches meg sctices-t azoktól nem.
2011. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem koxoltam sose.Most scitec 100% Whey prom van,de kipróbáltam,hogy ha nem kajálom 1-2 napig,akkor is puffadtam.
2011. ápr. 17. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

ezt olvasd el, hátha van benn olyan, ami igaz rád pl lisztérzékenység, sok szénsavas ital...

2011. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


A magas fehérje beviteltől én is puffadok néha. Egyetlen módszert ismerek ellene: Fingj!:D

2011. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Valószínü,hogy a rendszertelen evés miatt van akkor
2011. ápr. 17. 16:45
 7/8 A kérdező kommentje:
A fingástól nem múlik el a puffadásom:S:D De amúgy elégmagas a fehérjbevitelem.
2011. ápr. 17. 16:45
 8/8 anonim válasza:
ha testépítő lennél pontosan tudnád mit kell ilyenkor tenni vegyél a patikába valami szélhajtót....
2011. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!