Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » El lehet hinni, hogy máskor...

El lehet hinni, hogy máskor nem kapkodta marékszám a tablettákat?

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 19. 22:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Láttam a tévében, olyan széles a válla, mint a felpumpált testépítőké! "Vitamin zabálása" alatt milyen doppingszert értenek a csaló sportolók?
2016. ápr. 19. 22:23
 2/2 anonim válasza:
A a kajakosok,meg azoknak a sportolóknak a nagy része akik az olimpián vannak mind doppingolnak.Elolvastam a cikket,itt se azon bukott meg a csávó hogy magas lett volna a tesztoszteron szintje hanem hogy ingadozott,magyarul hülyén doppingolt(a doppingszerek nagy részét ki lehet üríteni a vérből egy vizsgálat erejéig).De nyugi a többi sportolót főleg az amerikai,kínai meg orosz sportolókat nem kell félteni velük ez nem lesz mivel egy jóval komolyabb szakmai,orvosi háttér van mögöttük.Manapság már rengeteg doppingszer van ami ugyan tiltott de nem tudják kimutatni,ilyen pl a növekedési hormon ami nagyobb előnyt ad mint a szteroid csak jóval drágább.De amugy ránézek a képre,és mint ahogy említetted a vállát :D nem is tudom hogy normális ember hogy gondolja hogy ez naturál.De majd nézd meg a kerékpárosoknak a lábát.Az is nagyon naturál:D ettől még én ugyanúgy tisztelem a sportolókat mivel a dopping csak segédeszköz,a munkájuknak és a tehetségüknek köszönhetik hogy ott vannak ahol.
2016. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!