Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Titeket is zavar ha valaki...

Titeket is zavar ha valaki ápolatlan, gombás lábkörmökkel megy uszodába, gyógyfürdőbe?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 06:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Sosem nézem mások lábkörmeit. Az pedig alap, hogy szappanosan letusolok az ilyen klórtengerek után, és oda már csak papucsban megyek. A gomba pejutásához amúgy sérülés kell a körmön/bőrön. Nem olyan egyszerűnelkapni ám.
2021. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%

Mondjuk,ha ilyet elkap valaki/uszoda,cipőbolt/attól bizony nem nagyon szabadul meg egyhamar.Hiába asok "csodaszer",a köröm sárga marad.

Na már most,akkor sose ússzon senki,akinek ilyen van? Igen,ez nehéz ügy.

Rengetegen járnak sárga körömmel uszodába.

2021. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
nagyon ráérsz, hogy ezt a kérdést emelgeted ki állandóan és erre a témára vagy rákattanva. én sokat járok úszni, de abszolút nem érdekel a téma. miért nem tudsz lekattani erről a témáról?
2021. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%

Én nyílt, gennyedző sebbel is mentem.

Csak el kell takarni a pénztárnál. Ne vegyék észre.

Jót tett neki a víz.

2021. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%

Én voltam a gyerekemmel strandon, amikor még nem tudtam, hogy azok a gyógyulni nem akaró kis sebek rajta az ótvar jelei. Láttam, tudtam, hogy levedzik, ezért ahányszor kijött a vízből, lefertőtlenítettem. Orvoshoz csak napokkal később jutottunk el.

Sok ismerőssel (kicsi gyerekekkel is) együtt voltunk, senki nem kapta el.

2021. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
Ja
2021. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
16%
Nem zavar, mivel eleve nem veszem ezt észre, mivel eleve rá se nézek mások lábkörmeire. A tetoválás jobban zavar, nem értem, minek kell mások pofájába tolni ilyen firkálmányokat, amikről ő maguk se biztos, hogy tudják, hogy mit ábrázolnak és minek.
2021. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%

A körömgombától,ha úgy igazán fennáll-nem is nagyon lehet megszabadulni-

Makacs jószág,kenheted bármivel.

2021. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
nem zavar, mivel soha nem nézegetem mások lábkörmét, így észre sem veszem
2021. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%

nem szoktam megnézni mások lábkörmét, szóval nem zavar, nem is tudok róla, milyen, nem is érdekel.

A tetoválásokat viszotn tényleg észreveszi az ember akkor is, ha nem nézi meg a másikat, az szerinetm is igénytelenségre utal, mintha valami hajléktalan, lepukkant ember lenne, akin rajta van, valami afrikai törzsi primitívséget juttat az eszembe.

2021. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!