Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ti mit gondolnátok arról, ha...

Ti mit gondolnátok arról, ha az uszodában egy anorexiásan vékony lányt látnátok? Pl egy oktató által vezetett úszás edzésen.

Figyelt kérdés
Kellemetlen lenne, esetleg rosszul éreznéd magad mellette, vagy lenéznéd, megszólnád... te hogy reagálnál?

2014. ápr. 29. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ahova úszni járok, ott megfordul elég sok féle ember, de senki nem azt nézi, hogy a többiek milyenek, hogy néznek ki.
2014. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem, csak az szólja le, aki tájékozatlan, másságra csak az ösztönös karmolászással válaszolni tudó ember. Valószínűleg van egy háttértörténete, valamint nem kéne elfelejteni, hogy az az anorexia, amiről köznapi értelemben beszélünk, egy idegrendszeri betegség, így el lehetne kerülni a sok ignoráns hozzászólást, amelyeknek annyi értelme van, mintha depressziósnak mondanánk, hogy ne lógasd már folyton az orrod de emo-s, örülni nem képes besavanyodott ember, vagy egy down-kórosnak, hogy viselkedjen már a korához méltóan.
2014. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok többet ,mint egy átlagos-ra ,vagy "tehenekre" <--- bár ez már a sokak által használt, saját magát megalázó jelző.
2014. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagyis te azt írtad, anorexiásan vékony. Nem tudom, ez alatt azt értetted-e, hogy valójában nem anorexiás, de ha azt kérdezed, van-e előítéletem a magukat szándékosan legirhesítő nőkkel szemben, be kell valljam, egy kicsi azért van. És ha az érdekel bejönnek-e nekem, vagy a férfiak többségének, akkor a válasz egyértelműen nem.
2014. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkinek sem "bejönni", úszni szeretnék tanulni, csak félek a megszólásoktól. Tényleg anorexiával voltam klinikán, nagyon vékony vagyok még mindig, viszont erősödnöm kell és az úszás nagyon hasznos lenne. Már csak azért is, mert attól régen is mindig megjött az étvágyam, így duplán hasznos... Uszodába szeretnék járni, de eléggé tartok attól, hogy megbámulnak majd.
2014. ápr. 29. 16:04
 6/10 tkodit ***** válasza:
90%
Aki megbámul/megszól az egy érzelmileg éretlen farok. Tedd azt, ami jót tesz neked, és ne foglalkozz a hülyékkel.
2014. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne foglalkozz velük! Menj el mellettük és egy magabiztos mosolyt villants, hogy nem érdekelnek ők Téged! Tarts ki a célod mellett és csináld ha ezt szeretnéd! :)
2014. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kereshetnél egy képet, hogy körülbelül hogy nézhetsz ki, de egyébként nem kínos. Nyugodtan menj úszni
2014. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Azt nem mondanám, hogy anorexiás voltam de a 180 centihez alig voltam 61 kg körül fiú létemre amikor elkezdtem úszni nulláról. Először kicsit kínos volt számomra, de pár alkalom után teljesen belerázóttam az egészbe és nagyon jól fogod magad érezni ezt garantálom :)


Amikor végigcsinálsz egy edzést és utána fáradtan mész haza a világ egyik legjobb érzése lesz hidd el ;)


Személy szerint közömbösen reagálnék, nem bámulnám.

Ja és uszodába sem mindenki tökéletes testű (egyesületnél azért már előfordul néhány :D ), mindenki változni, sportolni megy oda nem másokat bámulni.


Röviden nem lesz gond :)

2014. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Én azt gondolnám, h ezt a lányt milyen jól, könnyen "meg lehetne fürdetni". Úgy értem, dobálgatni bent a medencében a vízben. :D De komolyan. És ha ismerném, valószínű meg is tenném vele, úgy még jobb lenne a kedve.
2014. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!