Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a neve annak a kis izének,...

Mi a neve annak a kis izének, amivel a szinkronúszók bedugaszolják az orrukat, és hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék ilyet használni, mert idegesít es irrital is, ha úszas kozben az orromba megy a víz.

+kérdés: az gáz, ha uszodába akarok járni, és bikiniben úsznék, nem egyberészesben? Utálom az egybefürdőruhát.



2021. júl. 23. 07:36
 1/5 subrette ***** válasza:
100%

Orrcsipesz a neve és sportboltban kapható ilyen. Ahol úszósapka, úszószemüveg, tenyérellenállás és hasonló úszás-kiegészítők vannak, ott lesz orrcsipesz is.

A bikini szerintem nem praktikus úszásra, mert könnyen elcsúszik, ha mozogsz és igazgatni kell. Vannak jobban tartó két részes dresszek, ami majdnem olyan, mint egy bikini, de sportra tervezték és jól lehet benne mozogni.

2021. júl. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan menj el egyszer bikiniben, majd meglátod, kényelmes-e neked. Ha nem, akkor a következő alkalomra veszel másik fajta fürdőruhát.
2021. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Ruhacsipesz :)

Nézzél olimpiát, triatlonosok is különben nyomják, strandröplapdások is. És ha jól nézel ki... kötelező!!!!

2021. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Orecsipesz, decathlonban van több fazon is, kísérletező ki, hogy melyik a legjobb neked
2021. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
#4 vagyok, a vége lemaradt, ha nem csúszkál el, és neked az úgy kényelmesebb, nyugodtan
2021. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!