Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Miért nem megy a kiemelés?...

Miért nem megy a kiemelés? (engem emelnek ki)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagy darab vagy?

Mást ki tudnak emelni?

2021. ápr. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, egy fejjel és 10 kilóval kisebb vagyok a kűrtársamnál. Alacsony és viszonylag könnyű vagyok.
2021. ápr. 20. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:

A kűrtársad ki tud emelni mást, csak téged nem?

függőlegesben igyekezz minél jobban megállni

2021. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy ha nem tudsz rendesen mégálni akkor nem tudnak kidobni.vagy ha ők nem érősek.ennek bármi lehet az oka az edzőt kérdezd meg és ő pontosabb válasz ad.nekem volt egy olyan edzős társam akit azért nem tudtunk kidobni mert nem volt egyensúlya túlsok.nekem az segített ha valamit nem tudtam hogy megkérdeztem az edzőt.most kezdjük egymást kidobni a vízből és sokat segít az edző.ha nem érted akkor megkéred hogy menyen be a vízbe és mutatsa meg.bár ez csak kicsiként váltbe
2021. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Edzőt kérdezd. Ez sok mindentől függhet a dobandó személytől a dobókig. Pláne ha most kezditek, akkor nem fog menni rögtön
2021. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!