Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan magyarázzam meg valakin...

Hogyan magyarázzam meg valakinek hogy amikor vízbe ugrik ne azzal törődjön hogy befogja az orrát a kezével? Nem mintha számítana, de milyen érvekkel tudnám meggyőzni, ja és lány az illető.

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy próbálta e már anélkül az ugrást? Vagy hogy muszály tapsolni ugrás közben.
2010. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugrani nem de víz alá bemegy, ezt nem értem.
2010. szept. 2. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

mert bemegy az orrába a víz. én tudom, próbáltam, rémes :D

és igen, csaj vagyok

2010. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mondd, hogy az orrán nem tud egyszerre ki és be is menni dolog, szóval ha max erővel fújja kifelé a levegőt, akkor tuti nem megy be víz. más kérdés, hogy nem jó praktika kifújni a levegőt mielőtt a víz alá mész, tudniillik nincs az embernek kopoltyúja, de ez már más kérdés..
2010. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél Neki egy orrdugót :D
2010. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha fejest ugrik, akkor nem is megy az orrába a víz,

hacsak nem a homlokán van az orrluka.


Ha seggest ugrik, akkor be kell fogni :)

2010. szept. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Oké, én elmagyarázom neked, miért is KELL befogni vízbe ugráskor befogni az orrodat. Mert belemegy a víz.


Persze, lehet azt, hogy közben fújod ki a levegőt, 5 méterről már akkor is elcseszheted és belemegy a víz az orrodba. Persze ha ugró az illető, akkor valóban nem szép, ha közben az orrát fogja, de akkor meg ezek szerint te vagy az edzője, neked el kéne tudni magyarázni neki.

2010. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 10ből 8 csaj befogja kb az orrát:D Anyám is nővérem is pl.

És még csak nem is kell kifelé fújni a levegőt az orron hogy ne menjen bele, nem a legegyszerűbb elmagyarázni hogyan, rá kell jönni.

2010. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!