Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyik búvármaszk jobb a...

Melyik búvármaszk jobb a sznorkelinghez?

Figyelt kérdés
Hallottam véleményeket valakinek jobb az a búvármaszk amelyik egyben van (Easybreath), valaki viszont azt állítja hogy a külön lévő büvárkészlet a jobb (búvárszemüveg + légzőcső)

2022. ápr. 6. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem, mint búvárnak az nem szimpatikus az egész Easybreath cuccokkal, hogy teljesen befedi a fejed és nincs külön a légzőcső. Mi van ha picit szivárog be a víz vagy ha mélyebbre merülsz és vízbe kerül az egész cucc?


A búvárok által használt maszkot könnyű a víz alatt is kezelni, ráadásul a legolcsóbb szelepes csövet is tök könnyű megszabadítani a víztől.


Én gyakran sznorkelezek a merülések után is akár ( már palack nélkül :) ) és akkor is le szoktam pár métert merülni ha olyasmit látok, nem tudom ez a cucc alkalmas e ilyesmire.

2022. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt olvastam az Easybreath-rol hogy amint víz alá kerül a légzőcső,bezárja azt a kis lyukat amin szivárog be a levegő,ezáltal nem kerül víz a légzőcsőbe. Azért veszek egy ilyet is egy olyat is,majd eldől melyik lesz a jobb 😅
2022. ápr. 7. 07:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Az easyb és hasonló full face snorkel maskokban nem tudsz igazán víz alá merülni, alkalmatlan rá. A benne lévő levegő felhajto ereje túl nagy, nyomás hatására a fejedre tapad, nem lehet benne nyomást kiegyenliteni... Az max arra való, hogy a víz tetején úszkálj vele. Arra viszont kényelmes. Viszont vagy jó a fejedre vagy nem, mert kb egy méret az összes. Hagyományos maszk van bármilyen fejformara.
2022. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!