Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit gondoltok a Dechatlon-os...

Mit gondoltok a Dechatlon-os búvármaszkról?

Figyelt kérdés
Bulgáriába utazok,a fekete tengerre,és nem tudom megéri oda ilyent vásárolni....és megéri azt a pénzt?

2018. aug. 2. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha SCUBA akkor normalisat vegyél szaküzletben.

Ha snorkelling akkor megfelel.

2018. aug. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Decatholnban lehet kapni például Cressi és Mares maszkokat. Azok teljesen jók szabadtüdős és a palackos merüléshez is.
2018. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Abban esetleg van tapasztalatod, hogy miben különbözik a szabadtüdős maszk a palackostól?"


Szerintem? Semmiben, bár szabadtüdővel én sosem merültem ( UEF OWD vagyok egyébként )


Azt kell tudnod, hogy pl ilyen maszkban NEM tudsz szabadtüdős merülést végrehatjani:

[link]


Azért nem mert, szabadtüdős merülésnél is kell kiegyenlíteni, ez a fenti cuccban nehezen lehetséges.


Egyébként a fenti linken írják ezt:

"A szabadtüdős merülésnél elengedhetetlen, hogy a búvár dekompressziót hajtson végre. "


Nyilvánvalóan szabadon fordította valaki angolból és halvány dunsztja sincs a búvárkodásról. A kiegyenlítés és a dekompresszió az két külön dolog.


A lényeg számodra: ha mélyebb ( pl 5m ) mélységek felfedezésére vágysz akkor olyan maszkot vegyél ami a búvároknak van, ha csak felszínen akarsz úszkálni akkor veheted a fenti cuccot is, de szerintem a sima búvármaszk jobb. ( Nekem azért nem szimpatikus pl mert mi van ha bemegy víz és nem tudod leszedni a fejedről? )

2018. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!