Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Feeder bot mellé mégegy...

Feeder bot mellé mégegy feeder, vagy match?

Figyelt kérdés
Kezdő horgász vagyok, van egy feeder botom. Szeretnék venni mellé egy másikat is. Arra gondoltam, hogy az legyen egy úszós. Érdemes egy alkalommal két különböző típusú módszert használni? Ha igen, akkor hogy kell egyszerre a kettőt használni? Az egyiket az egyik irányba, a másikat a másikba kell bedobni?

2022. ápr. 10. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz akkor úszos és a feeder botot egyszerre figyelni nehéz. A helyedbe vennék még egy feedert
2022. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Feederezni párban érdemes. Pl. egyiket keresőre, másikat etetésre dobálni.

A match bonyolult, kezelni kell, főleg folyó vízen.

Olyat szoktam csinálni, hogy bedobok egy feedert kereső horgászat gyanánt, közben spiccbottal keszegezem, hogy ne unatkozzak.

Még az úszós csukázást, harcsázást tudom elképzelni feederezés mellett, de matchezni még nem láttam senkit.

2022. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!