Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Táv dobó feeder bot ajánlás?

Táv dobó feeder bot ajánlás?

Figyelt kérdés

Tudna valaki néhány feeder botot említeni ami alkalmas kb. 90-130 méter közötti dobasokra?


Tavon hasznalnám elsősorban.

Daiwa es Shimano márkákat néztem de bármi tipp jól jönne.

Az ár 30 000 Ft. (Plussz mínusz pár ezer)


Köszönöm előre is!



2022. ápr. 17. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nekem daiwa black widow 390es van. Jó bot és nem is drága, bár értelemszerűen nem túl finom.

De az igazsághoz hozzá tartozik, hogy 100 méter vagy afeletti dobasnal a technika iszonyú mervado. Attól, hogy egy bármilyen 390 vagy 420 botot a kezembe adnak én pl nem tudnék ekkorát dobni. 80 méter körül megy, mert nem jó a technikán és ez nem a felszerelés hibája. Pedig aki jól dob simán megdobja vele ezt a távot.

2022. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Az már sokszor megerősítést nyert tény, hogy a dobótáv leginkább a technikán múlik. Persze nem mindegy hogy 11ft hosdzú a bot vagy 14 de azon belül hasonló stílusban hasonló árban nincs extrém különbség.
2022. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát, nem tudom rendeltél-e, de haldoradon a power fighter széria ami kezdőknek alkalmas, abból is, legalábbis ami nekem van, a 390 és 420-as botok amik távdobásra alkalmasak.
2022. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!