Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha mindig erősebb testalkatú...

Ha mindig erősebb testalkatú voltam ahogy vissza emlékszem, plusz volt egy császármetszésem, lehetek kicsit keskenyebb? Ha igen, szerintetek hogyan?

Figyelt kérdés

Jelenleg ez a szitu:

Derék 89 cm

Popsi 111 cm

Kar 32 cm

Comb 59 cm

Csípő 100

Mell 102 cm


Ez így amúgy nagyon vészesen hangzik olvasva? Igazából megmondom őszintén, fogalmam sincs mennyire vészes, mennyire nem, kapok negatív és pozitív vissza jelzést is. Jelenleg viszonylag rendben vagyok magammal. Ennek ellenére nyilván rosszul tud esni a negatív vélemény. De szerintem bárki másnak is.

Ti mit gondoltok erről?



2021. szept. 29. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

95-100 kg körül tippellek.

Mennyi vagy?

De ne kamuzva írjad le.

Ha írsz magasságot könnyebb kikövetkeztetni.

2021. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sose voltam annyi, amire tippelsz. :) 68 kg vagyok 150 cm

A max súlyom eddig 81 kg volt terhesség alatt.

2021. szept. 29. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat van rajtad egy 10-15kg plusz kb. Eleg alacsony vagy igy ezek a szamok neked kicsit aranytalanok. Siman ledobhatod dietaval meg edzessel egy fel ev alatt
2021. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Igen, az lenne a cél hogy 15 le menjen. De nem igen tudom hogy kéne hozzá fogni.. 😅 Most egyenlőre a hormonjaim tettem rendbe, eddig ezek miatt nem ment le a maradék felesleg (elvileg)
2021. szept. 29. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Végülis naponta csak 50-szer írjuk le. Nincs titkos módszer. Először is tervezett étrendre váltasz normális alapanyagokból ipari szemét helyett. Feldogozott ételt, fehér lisztet és cukrot zárd ki. Nem azért mert önmagában hizlal hanem mert nem akarsz cukorbeteg lenni.

Nálam a szénhidrátforrások: zab, rizs, sok gyümölcs, esetleg krumpli. Fehérjeforrás: hús - elsősorban csikremell, túró.

Megpróbálod kiszámolni, hogy egy nap mennyi kalóriát égetsz el - akkor is égetsz valamennyit ha irodában dolgozol és nem sportolsz. Persze ettől még fontos a mozgás, gyaloglással kezdeném.

A lényeg, hogy kevesebb kalóriát egyél egy nap mint amennyit égetsz, itt pl. 300kcalt szoktak ajánlani.

2021. szept. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Ami lemaradt: nem tűnsz ez alapján kövérnek szóval ne vidd túlzásba.
2021. szept. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen neked is utolsó! :)
2021. szept. 30. 18:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!