Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha sikeresen leteszi valaki a...

Ha sikeresen leteszi valaki a horgászvizsgát,van határidő hogy azután meddig kell belépni valamelyik horgászegyesülethez?Elévül a vizsga,ha valaki bizonyos ideig nem lép be egyik egyesülethez sem?Ha van határidő,mennyi ideig kell vizsga után belépni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 23. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A vizsga nem évül el, nincs semmi megkötés hogy ki mikor hova lép be vagy nem lép be.
2022. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De napijegyet nem tudok váltani sehova ugye? Azt csak akkor lehetne,ha tag vagyok valahol? Azt ugye nem lehetne hogy nem vagyok sehol tag és ha levizsgáztam,napijeggyel horgásznék?
2022. ápr. 23. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az a helyzet hogy horgászvizsgát általában, a horgászegyesületek szerveznek, így eleve be kell lépni ha vizsgázni akarsz. Nem tudom mennyit szeretnél egy évben horgászni, ha nem akarsz sehol tag lenni esetleg a turista horgászengedélyt megpróbálhatod, ezt Online lehet megoldani, és 3 honapig érvényes a kiváltástól számítva. Vizsga van itt is, Online és senki nem ellenörzi, hogy te, vagy más jelöli be a kérdésre a választ.
2022. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Belépek majd,csak még nem most ha letenném a vizsgát hamarosan. Pár év lenne utána,mire tudnánk a férjemmel horgászni menni. Ha nem évül el,letenném a vizsgát,de lehet hogy még lenne 3 év,mire be tudnék lépni a hozzánk legközelebbi egyesülethez. De ha be kell lépni a vizsgához esetleg,akkor belépek.
2022. ápr. 24. 08:28
 5/6 anonim ***** válasza:

A horgászvizsgának nem feltétele az egyesületi tagság, és elévülési ideje sincs.

Az egyesületi tagság feltétele a horgászvizsga, tehát, amíg nincsen vizsgaigazolás, be sem tudsz lépni az egyesületbe.

Az online vizsga csak a turista horgászjegyhez elfogadott, a 3 hónapig érvényes horgászengedély sok horgász igényinek nem felel meg, de egy lehetőség azok számára, akik kizárólag pl csak nyáron horgásznak.

2022. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt a vizsgát akkor le kellene tenni minden nyár előtt a turista horgászjegyhez?
2022. ápr. 24. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!