Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itt a pontos leírás egy...

Hosszúhajú kérdése:

Itt a pontos leírás egy napomról. Mennyit fogyhatok? Van egy határidőm: junius 10. egy ünnep

Figyelt kérdés

Nem, nem most kapcsoltam, hogy tornázni kéne. Egész télen sportoltam otthon, de mindig megunom, aztán másféle sportágat kezdek.

Most megint kocogok.


reggel: egy péksüti - enélkül megszédülök futás közben

kicsivel utána 5 km kocogás megállás nélkül

ebéd: husi főzelék

délután: gyümi-turmix édesítőszerrel

este: husi párolt zöldség

zárás: egy csokis diétás fehérjeturmix


fontos hozzátennem: napi 11 szem gyógyszert szedek orvos írja: antidepi, szorongás, bipoláris, nyugtató - összetett pszichiátriai múltam-jelenem van, és nem hagyhatom el - gyógyszerlebontás szempontjából írom.


van kb 40 napom



2015. ápr. 27. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:

A péksütit passzolnám, keress valami jobb alternatívát. Zabkása, halkonzerv paradicsommal, tojás stb.


A főzeléket hogy készíted? A klasszikus magyar főzelékek jól meg vannak küldve liszttel, ez - a reggeli lisztes péksütivel kiegészítve - nem a legjobb kombó.


A gyümölcsturmixba minek édesítőszer? A gyümölcs alapból cukros, édes. Hízni nem fogsz tőle csak nem értem hogy minek :D Legalább használj természetes édesítőszert(pl agavé)


Hús és párolt zöldség: pacsi


Turmix: inkább egy kis sovány túróra cserélném a helyedben.


40 nap alatt csodát azért ne várj, de ha komolyan edzel és nem eszel félre(a lisztes dolgokat én elvágnám) akkor 3-4 kg lejöhet. Hajrá!

2015. ápr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi!

főzelék helyett rizs?

reggelre nem bírok sósat enni.

2015. ápr. 28. 00:47
 3/9 anonim ***** válasza:

A zabkását olyanra ízesíted amilyenre akarod. Én fahéjjal, kókusszal és túróval, egy kis mazsolával, reszelt almával vagy banánnal szoktam ízesíteni, nagyon finom. Nagyon jó reggeli, mert fehérjedús, rostos és lassan felszívódó szénhidrát van benne(a péksütivel ellentétben), ráadásul elég olcsó(300 forint a fél kiló).


A rizs nagy mennyiségben nem annyira jó fogyáshoz, azt inkább tömegeléshez szokták nyomni a testépítők mivel nagyon szénhidrátdús. Mondom, a főzelékkel nincs baj, nagyon jól is el lehet készíteni, de a klasszikus magyaros főzelékbe liszt meg tehéntej kerül ami már nem túl diétás. Nagyon jó liszt nélküli főzelékrecepteket lehet találni a neten, én is sokszor csinálok ilyet. Az se rossz megoldás ha a lisztet kicseréled valami egészségesebb alternatívára.

2015. ápr. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké. akkor kipróbálom a zabkását. de hogy készítem el. Veszek zabot, és tejet adok hozzá?
2015. ápr. 28. 13:43
 5/9 anonim ***** válasza:

1.tányérba raksz a ch igényednek megfelelő mennyiségű zabot.

2.leöntöd vízzel,hogy elfedje.

3.berakod a mikróba felmelegíteni.

4.kiveszed és adsz hozzá a csokis proteinedből egy kanállal,aztán összekevered és megeszed.


tejet ne fogyassz.

2015. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

fú, de nem hangzik jól, de hogy tej nélkül?


apropó, még egy kérdés. Fontos! Láttam, hogy a zabkorpa szénhidrátja vagy 90 körül van. EZ nagyon nagyon sok! Mennyit lehet belőle enni egy nap? Ugyanis a zabkorpa tejjel az ízlik!

2015. ápr. 28. 23:28
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Letelt a 40 nap, holnap lesz június 10.

gondoltam leírom mi lett, biztos másokat is érdekel. - vagy segít...


Változott a kajám. Kevesebbet ettem, mint leírtam, de több volt benne a nem diétás. A reggeli péksüti is maradt, ebédre jött egy főzelék husival, vacsira 10 dkg sajt paradicsommal - pl. vagy ebéd rántott sajt barna rizs, vacsi diabetikus puding - kb 1600 volt a napi kali.


A torna is változott, mert nem bírta a térdem. 5 nap után abbamaradt a kocogás, napi 20- 25 perc hulahopp lett belőle - ami már korábban is többször bejött nekem. Legtöbbször nem egybe, hanem pl két részbe.


És abbahagytam az egyik hizlaló gyógyszerem - lehet hogy ez is rátett.


Fogytam 5 kilót. - 40 nap alatt :) - jobban fogok kinézni a családi ünnepen. :))

2015. jún. 9. 15:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratula!
2015. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. jún. 9. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!