Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Haldorado Tornado Wafter....

Haldorado Tornado Wafter. Mik tapasztalatok és ki milyen ízűt ajánlana?

Figyelt kérdés
Ki akarom próbálni de, nem tudom hogy ebben az időben melyik lenne a jó, ananászosra vagy mangosra gondolok. Kinek milyen tapasztalata van?

2022. máj. 31. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, senki nem tiltja meg.

Az ananászos, és a mangós összesen két verzió, gondolom nem vágja agyon a családi költségvetést a megvásárlása, arra meg kb senki nem tud válaszolni, hogy ahová te jársz horgászni, mennyire fog működni, nem is az íz, hanem a szín... ami ugyanazon a vízen is változhat a fényviszonyoktól, évszaktól függően is.

Azt meg tudomásul kell venni, hogy a kismillió csalit sem a halak kedvéért gyártják, forgalmazzák, azokkal elsősorban a horgászokat akarják megfogni, és többnyire sikerül is - nekem is több tízezer forintnyi csalim van, közöttük sok olyan, amivel még addig sem jutottam, hogy kipróbáljam, mégis megvettem...

Abban nem hiszek, hogy létezik olyan csali, amivel úgy lehet halat fogni, hogy közben mással nem, mindegyiknek van több alternatívája, és ha neked a Haldorado a szimpi, akkor használd azokat, lehet azokkal is halat fogni.

2022. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az ananászos van, soha nem fogtam még vele semmit, pedig minden adott kéne legyen arra, hogy jó legyen.
2022. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!