Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Minimális úszás tudással...

Minimális úszás tudással mennyi idő a sikeres úszómesteri vizsgáig?

Figyelt kérdés

Sziasztok az utóbbi időben gondolkoztam el azon hogy mennyi idő lehet minimális úszás (kb 200m mell)tudással eljutni egy úszómesteri vizsga szintig, és milyen edzéstervet ajánlanátok?

24f



2022. jún. 2. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
15 év
2022. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Úszómester vagyok, azért komolyan kell tudni úszni. Én egy felnőtt úszó tanfolyamot ajánlanék, biztos létezik ilyen. Kell tudni minden (gyors, hát mell) nemben folyamatosan, hosszútávon úszni. Azonkívül egy vízi mentéshez tényleg nagyon érezned kell a vizet, biztosan kell mozogni benne. Nyilván nagyon sokat kell edzeni, most így tippre 2-3 évig heti 1-2 óra szorgalmas edzés kéne hozzá.
2022. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Évek. Nemcsak úsznod kell megtanulni. Az szinte mindenkinek sikerül, ha akarja. Viszont vízbiztonságot kell szerezni. Erre nem mindenki képes. Sokat kell vízben lenni, nemcsak medencében, hanem természetes vizekben is.

Először tanul meg rendesen úszni, tanfolyamon, ne magadtól.

Utána tűzzél ki célokat, pl. tó átúszások. És rendszeresen legyél vízben.

Ha nem mindennapi életed része az vízi lét, akkor nem lenne jó senkinek sem, ha úszómester lennél.

Akiket én ismerek, ők úszók, vízilabdások, vagy más sportolók, akik váltottak a vízre.

2022. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!