Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Éppen 5 perce jelentett fel a...

Éppen 5 perce jelentett fel a halőr mert engedély nélkül horgásztam. Ez előtt még nem volt semmi ilyesmim. Milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Annyi volt hogy faterral horgásztunk nála minden szabályos volt nála, én meg csak sneciztem a csónakba feküdve.


Mondtam neki hogy csak egy úszó van rajta ne vicceljünk már. Hát nem érdekelte.


Így feljelentett. Mit kaphatok majd?



2022. jún. 6. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Most komolyan, ki az aki éjjel snecizik csónakból? :D
2022. jún. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Hogy lehettek ennyire balekok?

2022. jún. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Az éjféli snecizős történetet nehéz elhinni... pláne csónakban feküdve.
2022. jún. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
A 30 ezres bírságra számíthatsz. Annak a világnak vége, hogy lementünk állami jegy nélkül a haverral, rokonnal a vízre 2 bottal, és ha jött a halőr, bemondtuk, hogy a haveré mindkettő. Már a snecizéshez is ikszelni kell a naplóba, hiába nincs nálad a rablós bot. Nagy a szigor, de legalább van telepítés a folyókba is, és nincs annyi rabsickodás, mint régen.
2022. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha nem nyilvántartott és nem ártéri (töltéssel védett oldali) akkor 10 000 3 hónap, ha ártéri vagy víztérkódos akkor 65 000 Ft 6 hónap


Ezek a minimális díjtételek.

2022. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
XDd az. Komoly .Fizesd be gyorsan ...,ha olyan mint a bkk 6 honap 1 ev alatt 1 misire kiporgetik
2022. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!