Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nappal miért nem annyira akar...

Nappal miért nem annyira akar enni a ponty?

Figyelt kérdés
Egy főcsatornáról vízről van szó. Hajnalban vagy éjszaka szépen lehet fogni, nappal mintha leállna. Elbújik ilyenkor, vagy mi történik?

2022. jún. 18. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyáron gyakori jelenség, főleg, ha tiszta a víz, a vízbe jutó napfény elől inkább elbújnak a halak.

Örülj neki, ha megvan az időszak, amikor tudsz halat fogni

2022. jún. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Élővíznél van jelentősége szerintem, hogy éjjel, vagy nappal. Viszont ott van olyan, hogy se éjjel, se nappal semmi. A tiszta víz nagyon nem jó peca szempontjából. Nekem volt olyan, hogy hajnal óta kinn voltam, egy olyan öbölben, ahol azt tartják, hogy kb. 8 óráig lehet halat fogni.Utána csak késő du-tól. Körülöttem bojliztak, és fél 12kor a legnagyobb melegben, kereső horgászattal bordáskosárral fogtam az első pontyot. Senki másnak nem volt kapása.
2022. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Érdekes ez. Én nappal nem annyira vagyok sikeres pontyhorgászatban az eddigiek alapján, bár fogtam már szerintem, de inkább kárász, keszeg, törpe + egyebek. Nemrég voltam kint egy helyen, és 3:30 és 4:10 körül sikerült pontyot fogni, nem magán horgásztavon, inkább egy vad víz szerű csatornán
2022. jún. 19. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert nem éhes.
2022. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!