Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyik bot lenne a legjobb...

ESTB kérdése:

Melyik bot lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

-CORMORAN BULL FIGHTER FEEDER 3,6M 50-150G HEAVY FEEDER BOT

-D.A.M FEEDER CLASSIC 3,6M 40-120G FEEDER BOT

-SHIMANO BOT FORCEMASTER BX COMMERCIAL 12' 366CM 80G

-BROWNING ARGON RIVER FEEDER R/D ROD 3,60M 120G FEEDER BOT

-DELPHIN LEGIA FEEDER II 360CM 120G FEEDER BOT


Ezek közül melyiket lenne érdemesebb választani, mivel kezdő vagyok és nem tudok dönteni. Illetve ha tudtok jobbat ebben az árkategoriában azt is szívesen fogadom.



2022. jún. 28. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Volna itt pár kérdés a könnyebb választáshoz,

Hol szeretnél horgászni? Folyó víz vagy halastó? Ahol majd horgászol mennyire kell messze dobni? Inkább a finomabb method feederezés vagy a hagyományos feederezés érdekelne?

2022. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Többnyire tó lenne, viszont lehet, hogy egyszer-kétszer folyó víz is szóba jön. 40-50 méter lenne körülbelül a táv. Az utolsó kérdésre nem tudok választ adni, mivel nem tudom, talán az, amelyik egy kezdővel csak jobban megszerettetné ezt a sportot
2022. jún. 28. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Ajánlok egy írást ez részletesen kitárgyalja a feeder módszert botokat végszereléseket. Figyelmesen olvasd át szerintem sokat segit majd a bot választásba.

[link]

2022. jún. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utóbbi nagy segítség volt, köszönöm
2022. jún. 28. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!