Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszást késő elkezdeni 17 évesen?

Úszást késő elkezdeni 17 évesen?

Figyelt kérdés

Nem versenyszerűen, csak hobbiból, de magasabb szinten. Nem 0-ról kezdeném, tudok úszni.

Eddig is sportoltam, csak most váltanék



2022. júl. 21. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sose késő!

Ha van olyan (pl edző), aki tud segíteni kijavítani a technikai dolgokat, akkor elérhető az a szint, ahova te el szeretnél jutni. Van az országban többfelé is felnőtteknek ilyen jellegű úszás oktatás/edzés.

2022. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sportolni soha nem késő elkezdeni.
2022. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor jo. Csak mert tudom,

hogy kicsiként szoktak legtöbbször elkezdeni. Én is úsztam kicsinek, csak aztán nem folytattam, így az nem jelent semmit.

2022. júl. 21. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne halogasd te is.Én pl. gyerekként féltem a víztől,sose mertem megtanulni,most itt vagyok 35 éves fejjel és nem tudok úszni,mert még mindig félek.
2022. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsi koromtól úsztam, aztán jött egy hülye ötletem, és abbahagytam

... Most megint rendszeresen járok, és abban az időszakban, amikor idősebbek is vannak. És szoktam beszélgetni, és valahogy szóbakerült, higy mikor kezdtek el úszni. Az egyik 67 évesen. Mármint előtte vízoszonya volt, és úgy tanult meg. Vagyis hajrá! Sok sikert!

2022. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!