Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A halőr megbüntethet ha nincs...

A halőr megbüntethet ha nincs nálam mérleg/mérőszalag?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 21:55
1 2
 1/20 grafno ***** válasza:
29%
Nem. Boton ragaszd le a mereteket egy szigetelo szalaggal vagy ujjal merj.
2022. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Igen.
2022. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%

Tudtommal nem köteles senki tartani magánál. Persze ha méreten aluli hal van nálad emiatt, akkor igen.


Pl. ha eleve mindent vissza akarok dobni, minek is a szalag. Mármibt nyilván érdekel, mit fogtam, de nem szabálytalan, ha nincs.

2022. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

3

De kötelező nálad lennie. Mérőszalag, mérleg meg szemeteszsák, halbarát merítőháló mindenhol alap. Meg idéntől már a pontymatrac meg a fertőtlenítő is szinte mindenhol kötelező. Az meg hogy szerinted nem kell az senkit nem fog érdekelni amikor megbüntetnek.

2022. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

4 Merítőhálóról nem volt szó, nem értem minek idekeverni.


Ezek szerint akkor ha megyek pergetni csukára vagy süllőre, vagy legyezni pisztrángra, akkor is kell pontymatrac?

Nemár...

2022. aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
A horgászat+felszerelés költségeihez képest elenyésző a mérleg és a szalag ára.Kötelező,fogadd el,ne hisztizz.Én pl.mérőszalagot még sosem használtam:a kisebb halakat,amiket centire mérni kellene,azonnal engedem vissza,a nagyoknál a súlya érdekel,nem a hossza,-de ha valaki kéri ott van,meg tudom mutatni.
2022. aug. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

Ha kötelező, akkor biztos fent van a mohosz oldalán is. Tudnál ilyet linkelni?


(Az nem érdekel, ha egyes szervezetek, vagy magántavak szigorúbban szabályoznak)


Egyébként a "fogadd el, ne hisztizz" egy megdönthetetlen érv? Eöfogadom, ha alá tudpd támasztani. Addig csak kocsmai "kimondnahyobbat" ez az érv.

2022. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%

5

Itthon pisztrángra legyezni hát sok fogalmad neked sincs a horgászatról. De amúgy igen pénteken a szemem láttára büntettek meg egy csávót a Tiszán mert nem volt nála pontymatrac. Ő is ott játszotta az agyát hogy pergetéshez minek de hát a horgászrendben világosan benne volt hogy kell.

2022. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%

8 ja, gondolom akkor neked a horgászat megáll a pontyozóbotok mellett való tespedésben, meg az esti kocsmai nagyotmondásban.


De egy linket azért nem sikerült a szabályról beilleszteni.

Köszi. Nincs több kérdésem.


P.S.: attól, hogy kevés van magyarországon, van/volt olyan víz ahol lehetett. Gondolom a Gaja-Patak neked nem mond semmit, meg eger, egerszalók környéke. Attól hogy te a kurtafarkú malac segglyukán is túl laksz valahol, van még élet erre nyugatabbra is.

2022. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
pontymatrac? nemár hogy az is kell
2022. aug. 21. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!