Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » DAM detek heavyt vagy a...

DAM detek heavyt vagy a Delphin magma feeder botot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Hobbi szintu horgász vagyok, 2 éve vettem egy alap feeder botot - Zebco. megtetszett a dolog, és vennék még egy botot hozzá. A DAM Detek heavyt néztem 3,60 m 125 g szerelésben, vagy pedig a Delphin Magma M3 heavy szintén 3,60m 125g (van 150g is).

Ti melyiket ajánlanátok? Elvileg mind a ketto karbon, bár a DAM nem csak 24es carbon, hanem 24+30. Nem igazán értek hozzá ez mit jelent. Tudnátok segíteni? Nekem talán a DAM jobban tetszik, viszont azon csak egy fullel vannak a karikák felfogatva, én pedig kicsit tartok tole. Vagy alaptalan az aggályom? Javarészt privát tavakra járok, a célirány 5-10 kilos pontyok. A régi botom 100 gram, de ugy érzem elég nehézkesen tudom kiszedni a halat vele. Ezért szeretnék egy kicsit erosebbet. Koszonom.



2022. aug. 29. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
A zebco milyen? Hol akarnád használni?
2022. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Zebco trophy feeder 360 100g a mostani. Maszek (belepos privát) tavakon akarom használni. (Bocsi, felvidékrol írok, pár szo lehet máshogy van itt használva :D ) Szoval erosebben telepitett tavakon foleg, ahol nem ritka akár a 10-15 kilos ponty is, viszont valahogy tobbnyire a 3-4 kilosak jonnek. De már én is inkább a nagyobbakra szeretnék menni, mint a mennyiszégre. Tobbnyire nem dobálok extrém távolságra, viszont van egy egy nagyobb to, ahol kb elérem a saját dobási képességeim végét. Agyaltam épp ezért is egy 3,90es verzion, de inkább elvetettem, mert viszont néha fás a part és zavarna a hosszu bot. Ha meg messzebb kell bevinni, majd beviszem az aliexpreses eteto hajommal. Vagy szoljatok hozzá nyugodtan a 3,90es bothoz. Szivesene fogadok minden tanácsot. :)
2022. aug. 30. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Van ilyen botom. Ebben az árkategóriában messze az egyik legjobb bot az a zebco. Simán bír egy 20 kilos tavi pontyot, tök felesleges lecserelned egy dióverőre.
2022. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazábol nem lecserélni akarom, csak párját akarok venni a Zebconak. Es ha már veszek, akkor kicsit a másik botnak már feljebb engedtem az árketegoriáját.
2022. aug. 30. 12:58
 5/6 anonim válasza:
59%
Szia. Nekem Delphin botjaim (is vannak), még a 40-100 grammos botjaik is igen masszívak(10+-os is fogtam fele). Én csak azt tudom mondani, nagyon jók. Ha számít az ár, akkor annyival nem jobb a DAM (10ezer HUF), mint amennyivel drágább. A Delphin botok meg elég jó dizájnosak is. A 150 grammosat válaszd, azzal egy 60 grammos method kosárral is megdobom a 100 métert.Ha véletlen nagyobb hal jön, vagy kissebb haresz, akkor sem kell elvágni a zsinórt :)
2022. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most le van árazva a DAM bot, úgy hogy teljesen egy árban vannak.
2022. aug. 30. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!