Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit tegyek, ha a a férfi...

Mit tegyek, ha a a férfi fecske úszóból kilóg a fanszőröm? Megtörtént veletek is már új úszónadrág vásárlásakor? Mit tettetek, ha amúgy a méret tökéletes volt?

Figyelt kérdés
Sok év után visszatértem az úszáshoz. Vettem új úszanadrágot is. A méret tökéltes azt leszámítva, hogy a fanszőrőm kilátszik belőle. A fiatal korosztályba tartozom, de nem szoktam borotválni, max rövidítek rajta. Érzékeny a bőröm és gondolom rohadtul viszketni borotválás után a farkam körül. Amúgy full sima a mellkasom, de a hasam szőrös. Akkor már ott is le kéne borotválni, mint a farkam körül, ha nem akarom, hogy idiótán nézzen ki, igaz?

2023. febr. 28. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

A fecske eleve idiótán néz ki, bocs.

De igen, ha ilyen fürdőgatyát akarsz hordani, akkor alap, hogy ne kandikáljon ki a bunda.

2023. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha valahol nem ciki a fecske az az uszoda. Máshol én sem venném fel, strándon sem
2023. febr. 28. 14:26
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Az uszodában IS gáz a fecske 10 éves kor fölött. (a vizipólósok más kategória) Egy normális úszónadrágot azért kibírsz anyagilag is, meg legalább normálisan nézel ki.
2023. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 NTBS ***** válasza:
81%
Vágd le a szőrt.
2023. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha érzékeny a borotvára akkor csak told le 0-s géppel

Nálunk edzésen minden fiú vagy trimmeli vagy borotválja.

2023. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor trimmelném szerintem és csak ami kilátszik felette ott borotválnám
2023. febr. 28. 18:04
 7/15 A kérdező kommentje:
Tényleg gáz a fecske uszodában?
2023. febr. 28. 18:04
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ

Egy vékonyabb vagy izmosabb emberen nem annyira.

Pl olasz tengerpartokon rengeteg tizen és huszonéves speedo fecskében van.

2023. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én Olaszországban éltem és ott tényleg speedoban van nagyon sok fiatal a tengerparton. Nekem nem jutna eszembe oda felvenni, de egy uszodában funkcionálisan jobb a fecske csak a k*urva szőr miatt nekem, ha abban megyek akkor borotválkoznom kell
2023. febr. 28. 18:16
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Nem, apukám, az a szégyen, hogy cipőben-zokniban járkálnak a 40 fokban, átázott hónaljú ujjas polókban tocsognak trikó helyett, és földig érő buggyos ló_aszokban mennek be a vízbe, jó hogy nem mindjárt esőkabátban, mert félnek, hogy meglátják az ötvenkilós közröhej testüket, és még itt verik a lobbiparádét, ki ne látsszon a lábad oldalából +3 centi.

Mondok még valamit, én pl. nem vonzódom a férfiak micsodájához, tehát mondhatnám, számomra bármilyen gatya (tehát a boxer is) ami kiadja a formát egyformán undorító a fecskével. Mert végülis az. Mégse csinálom itt a parádét, hogy tegyenek maguk elé egy vödröt.

Én mondjuk nem járok strandra, ergo nem érdekel az egész, de abból már elegem van, hogy ugyanezek miatt lassan már egy papucsot vagy egy trikót se lehet felvenni, mert jaj istenem, kilátszik az ember válla...

És akkor előadják, hogy nem elég férfias kimenni egy strandpapucsban az utcára. És akkor a sok egymást leső hülye már ki se mer menni...

Kérdező, ha a kipattogzástól félsz, akkor nem kell tökéletes mélységűre nyírni. Az okozza pattogzást, hogy a szőrszálnak újból át kell törni az összenőni szándékozó bőrsejtek között. Ha életlen vacakkal (pl villanyborotva oldalsó nyírója) nyírsz, az meghagy egy 0,2 mm-t, és akkor nincs ez. Ne fog összedőlni a világ, ha azt a kis részt megcsinálod. Egyébként nem szokott az annyira szúrni, ha mégis, néhány alkalom után hozzászokik a bőr.

2023. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!