Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ciki 20-on éves fiatal férfiké...

Ciki 20-on éves fiatal férfiként uszodában fecskében úszni?

Figyelt kérdés
Legutóbb általános iskolásként voltam uszodában. Ciki fecskében úszni? Mi az általános olyanok körében, akik nem versenyszerűen sportolnak?

2023. febr. 28. 18:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Nem ciki, de nem általános.
2023. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki abban úszik, amiben akar, senkit nem érdekel.
2023. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok és fecskében úszom mindig. Szerintem egyáltalán nem ciki, ebben a legkényelmesebb úszni. És ne törődj azzal, hogy mások mit gondolnak. Az az ő szegénységi bizonyítványuk ha emiatt néznek le, gondolnak gáznak téged.
2023. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi baj a fecskével

Nálunk is sokan úsznak abban.

Az én szememben inkább az a ciki amikor a tizenévesek bezárkóznak a wc-be átöltözni ebbe a nagy zsákba meg utána le se mernek zuhanyozni.

2023. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még szexi is a fecske uszo
2023. márc. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Jó hogy annyira nem idegen és nem fognak valszeg úgy kinézni.

Őszintén szólva azt is gondolom, hogy a fecske azért is praktikusabb, mert a farkadat egy helyen tartja. Egy boxer úszónadrágban, ami nem tart annyira fixen a farkad bármerre eltekeredhet és annál rosszabb nincs, amikkor marokkal belenyúlva a bráneredet igazgatod. Nem?

2023. márc. 2. 10:48
 7/21 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Kérdező én úszok boxerban és jammerban is

Nem tekeredik semerre a farkam

Megtartja

Az a titka hogy normális méretet kell választani

Pl ha s-es m-es vagy akkor ne vegyél fel xxxxl-est

2023. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ez logikus, akkor viszonylag sokan vannak, akik a nem megfelelő méretet választják. Pl sima boxeralsóban a picit nagyobb a kényelmesebb, de úszáshoz meg pont az a jó választás, ami tényleg fixen tartja és szorosabb érzést nyújt, mint az alsónadrág
2023. márc. 2. 10:59
 9/21 A kérdező kommentje:
Nekem egy picit a fecske felett a fanszőröm kilátszik. Na nem olyan nagyon látványosan. Szerintem ott azt leborotválom felette, mert az azért tényleg ciki érzés
2023. márc. 2. 11:00
 10/21 anonim ***** válasza:

Borotváld

Jobb úgy

Amúgy meg való igaz, hogy boxerban egyel nagyobb méret a kényelmes de ott is ugyanez van

M es a méretem és sokáig l-eset hordtam és hát gyakran elkandikált kikandikált mindig igazgatni kellet de amióta m-eset hordok nincs ez a gond

2023. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!