Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ciki 20-on éves fiatal férfiké...

Ciki 20-on éves fiatal férfiként uszodában fecskében úszni?

Figyelt kérdés
Legutóbb általános iskolásként voltam uszodában. Ciki fecskében úszni? Mi az általános olyanok körében, akik nem versenyszerűen sportolnak?

2023. febr. 28. 18:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Leborotváltam a fanszőrt. Rég láttam csupaszon és mit mondjak szokni kell. A barátnőm viszont izginek találta 😅 nekem 14 centi lógva, az azért néha elkalandozik, a fecskében erre minimális az esély. A jammer szorosabb?
2023. márc. 17. 19:43
 12/22 anonim ***** válasza:

10es vagyok

Jammer annyiban más hogy hosszabb szárú de kompressziós így ha el is kalandozik sose fog kilógni

Ha megfelelő méretet veszel akkor az is jól tart és szoros

Látom neked is nagy lankadtan

Nekem 13cm és pont azért szoktam rá a jammerre, hogy ne történhessen véletlen se ilyen baleset hogy elkalandozik és kicsúszik

A borotvált állaghoz gyorsan hozzá lehet szokninés utána nem is akarja az ember visszanöveszteni baráznőd meg egyenest hálás lesz érte

2023. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 subrette ***** válasza:
Bő szárú nadrág nagy menetellenállás a vízben. Edzésen szoktuk használni, erő-állóképesség-fejlesztésre.
2023. márc. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
56%
Ciki a konditerembe zuhanyozni bástya?
2023. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szard le ki mit gondol, neked legyen komfortos, magad miatt úszol nem mások véleménye miatt
2023. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, sőt. A boxer kb. strandolós-hobbyúszó színvonalat sugároz. Mint ahogy textil sapi is. Ha komolyan gondolod szerintem szerezd be a megfelelő felszerelést és hajrá.
2023. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
55%

"Ciki 20-on éves fiatal férfiként uszodában fecskében úszni?"


Mekkora vagy te, hogy beleférsz egy fecskébe?

2023. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
36%

Nem ciki, szerintem még kifejezetten szexi is tud lenni. Persze nem a 80 éves elhízott bácsikákon, akik u. abban az elnyűtt, kitágult, trottyos szocreál fecskében tündökölnek, amit még a 70-es években csempésztettek be az NDK-ból, és aminél azon tűnődsz, h a gatya lóg-e szegényen jobban, vagy a bőre.


Shortot semmiképp nem javaslok, mert nagyon leszűkíti a csípőízület mozgástartományát. A combközépig érő is, de a térdig érő meg pláne. Utóbbi amúgy marha hülyén is fest egy uszodában.


#13-as sztem semmi féle edzésre nem jár.


A boxer is viszonylag kényelmes. Abból talán még el tudom képzelni h kifigyel a szerszám, ha sokkal nagyobb méretet veszel. Egy normális fecskéből kizártnak tartom. Annál is inkabb, mert a jobbakat úgy szabják, h a comb mentén a beszegett perem passzosabb, a középső rész bővebben, h adjon egy quasi kosarat. Nekem van egy Calzedonia (nyár végi akcióban vettem), az még rajtam is jól áll, csak már kihíztam, és nem akarom tágítani. Illetve vettem most egyet a J.Press-ben, annak a szabása nem annyira praktikus, ráadásul elől közepén van benne egy függőleges varrás, de kb rendben van.

NE vegyél túl kicsit, mert fél óra múlva fájni fognak a golyóid. Tapasztalat :-(

Mégegyszer: a normális szabású fecskéből nem lóg ki. Akkor sem ha pont jó a méret.


Valószínűleg kényelmesebb/jobban áll mindenkin az, aminek a feneke 1 db-ból van készítve, és nincs benne várrás közepén ami bevághatna az ember lyukába. Elöl szintén nem szeretem a varrást, nem tetszik.


31/F

2023. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 NTBS ***** válasza:
Nem ciki.
2023. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

attól függ, ha dudorodik rendesen és látszik, hogy van alatta valami, akkor nem ciki...

ha csak felhívod vele a figyelmet arra, hogy olyan pici, hogy úgy festesz mintha vénuszdombod lenne, akkor ultra ciki.

2023. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!