Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A Haldorádó kínálatában...

A Haldorádó kínálatában található a Sipi1 csali. Ehhez milyen méretű horgot és csalitüskét ajánlotok? Kisebb pontyokra, kárászokra lenne,kisebb méretű halakra. Valamint milyen ízesítésű etetőanyagot ajánlotok a Sipi1 csali mellé?

Figyelt kérdés

Kisebb halakra lenne de tanácstalan vagyok. Kb 2-3 kg a max!

(ponty, kárász)



2023. márc. 29. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a csalit a pellet feeder kosaras végszerelékhez ajánlja a haldoradó, de a hagyományos fedderesek is feltehetik finomabb végszerelékkel, ami 10-es méretű horog mellé egy 7 mm-es, vagy 10mm-es csalitüske,csali nagyságától függöen, Haldorádó a 10mm es tüskét ajánlja.

Én úgy gondolom, 10-es 12-es horogméret lenne jó, az alá ne menj mert ki fordul könnyen egy 2 Kg os szájából a kis horog. Csalitüske értelem szerüen ehhez igazodva 10 es 7 es. legyen nálad mindkét horogméretböl elökötött kész elöke és igy lehet cserélgetni próbálgatni melyik hozza jobban a halat.

Az etetö anyag az nem egyszerű, ami az egyik vizen jó az a másik helyen nem hozza a halat. Ponty kárász, kisebb halakra én mindenképpen valami mandulás, mézes, pörkölt etetökeveréket választanák.

2023. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sipi1 egy ízesítés neve - melyik csalira gondolsz? Van belőle method amiben 4 méret van vegyesen (6-9 mm), ezt 10-14es horogra szoktam tenni.

Ezen kívül van viszont tornado wafter, ami nagyobb (12-8 horog), valamint popupxl és maxi változata is (ami már 8-4 horgok).


Én tavasszal illetve teszkós ponty méretig a method csalit használom általánban 12-es horoggal és 7 mm-es tüskével.

2023. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!