Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

15 éves koromig versenyúszó voltam, aztán abbahagytam és csak néha hobbi szinten járogattam le úszni az elmúlt 10 évben.

Most gondolkodom rajta, hogy visszamenjek versenyezni egy pár évig. Nyilván a legjobbakat nem fogom tudni már megközelíteni, de sok edzéssel a 15 éves koromban úszott eredményeimet, amik akkor elég jónak számítottak, (50 és 100 méterről van szó) lehetséges, hogy meg tudom dönteni?


2023. ápr. 5. 16:33
 1/2 NTBS ***** válasza:
Igen. Sok munkával.
2023. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel úszásban 25 éves korban kezdődnek a senior korcsoportok, Te már senior-ban is indulhatsz. Ami nem zárja ki, hogy normál, nem korosztályos versenyeken is elindulj. Szenior-ként akár esélyed is lehet versenyeken.

Kérdés, hogy mennyi időd van rá, mert 25 évesen már nem ugyanúgy regenerálódik a testünk edzések és versenyek után, mint 15 évesen.

2023. ápr. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!