Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennyire lehet úszni egy 7,32...

Beatrix555 kérdése:

Mennyire lehet úszni egy 7,32 x 3,66 x 1,32-es medencében? Mennyibe kerül a fűtése havonta? Szóba jöhetne még eggyel nagyobb méret is: 9,75 x 4.88 x 1.32-es intex fémvázas medence is. Vajon melyiket célszerű megvásárolni?

Figyelt kérdés
Medencét szeretnék venni a nyárra, hogy otthon is tudjak mozogni, illetve nyári meleg ellen is jó ötlet megmártózni benne. Akinek van medencéje, leírná a tapasztalatait? Nem tudom egy ekkora medence jó-e már úszásra, vagy kicsi hozzá. A fűtése ( talán hőszivattyúval és pár év múlva létesítendő napelemmel) menne esetleg addig napkollektorral. A tisztításáról láttam videókat, az valószínű menne. Akinek van medencéje, kihasználja, vagy megbánta? (Nem tudom milyen egy ekkora méretű medence, eddig csak strandi tapasztalataim vannak)

2023. máj. 10. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
7 méteres medencében nem lehet úszni, ha kinyújtod a karod a fejed fölé, akkor közel 2 m vagy, azaz még három tempót sem bírsz megtenni, mert ott a medence fala.
2023. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ellenáramoltató van a medencében, akkor lehet benne úszni. Vagy derekadra vagy bokádra rögzített gumikötéllel, ami egy helyben tart. [link]
2023. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Létezik "mobil" ellenáramoltató elvileg, azzal ekkora medencében már lehet úszni, egyébként elég viccesen néz ki. Már ha tényleg úszni akarsz, nem csak lubickolni. :)

Van egy Intex medencés csoport facebookon, nagyon sok hasznos dolgot meg lehet tudni belőle a medence választástól kezdve a víztisztításon át mindenről, csatlakozz!

Nekünk műanyag süllyesztett medencénk van, ezek a puha falú, vázas valamik nekem nem jönnek be, de egyrészt nyilván ez egy nagyobb körben is megfizethető kategória, másrészt jól jönnek az infók, mert a karbantartás minden medóban hasonlóan megy.

Mi megörököltük az előző háztulajtól a medencét. Én azt gondoltam, hogy nekem egy medence az utolsó, amire szükségem van... Ma meg azt gondolom nem családi ház a családi ház medence nélkül. :D Egyértelműen fertőző a medencés életforma, vigyázz vele, ha felülsz rá!

2023. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!