Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyek a legjobb SPICCBOT markak?

Melyek a legjobb SPICCBOT markak?

Figyelt kérdés

Kineztem egy 900cm Mistrall Lexus spiccbotot ~70ezerert, de meg nem jott meg es rakeresve elszomorodtam, hogy itt tobben azt irtak hogy a Mistrall egy legalja marka.

Milyet javasoltok? Melyek a jo markak ma 2023ban?



2023. máj. 15. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A Mistrall cég termékei általában a belépő szintű, olcsóbb árkategóriában találhatók meg. Az általad említett Lexus spiccbot valószínűleg nem a legjobb minőségű és a legdrágább kategóriájú spiccbot, de attól még lehet, hogy megfelelően szolgálja majd a céljaidat. Azonban, ha szeretnél megbízhatóbb, jobb minőségű terméket, akkor érdemes lehet körülnézni más márkák, például Shimano, Daiwa vagy Abu Garcia spiccbotjai között is. Ezek általában drágábbak, de a minőségük is magasabb lehet.
2023. máj. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

9 méteres spiccbot?

Végig gondoltad?

El tudok képzelni olyan helyeket, ahol használható, de azokon kívűl inkább nyűg, a 9 méteres bothoz 9 méter zsinór is kell.

A botoknál nem a feliratokat kell nézegetni, hanem kihúzni, és azt megnézni, hogy mennyire feszes, a hosszú botok hajlamosak lehetnek a lógásra már a saját tömegüktől is.

A másik kérdés, hová esik a súlypontja, egy hosszú, fejnehéz spiccbottal még szélcsendes időben is lehet szenvedni.

A nevesebb gyártók is különböző minőségben gyártanak olcsóbb, drágább botokat, és a jó minőség egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem lesz egyben sérülésre érzékenyebb is a bot.

2023. máj. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem is gondoltam volna, hogy vannak ennyiért spiccbotok. Én az enyémet 3.éve nyúzom, decathlonban vettem 5méteres nem volt több 7ezernél. Keszegekre és kissebb pontyokra játszom.


Az előttem lévővel egyetértek, hogy 9méteres spiccbot kevésbé kezes már.


Mindent összevetve a Decathlon kínálatát mindenképpen ajánlom.


Görbüljön!

2023. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!