Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennyibe kerül a Margitszigete...

Mennyibe kerül a Margitszigeten kajakozni?

Figyelt kérdés
Kell hozzá valamilyen egyesületi tagság? Illetve lehet náluk kajakot bérelni?

2023. jún. 12. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol, hogyan, ha nincs tapasztalatod, jobb ha nem a "Nagydunán" kezded, akkor inkább ajánlanám hogy menj el valamilyen tóra, és ott egy-kétszer bérelj túrakajakot, aztán menj a Margitszigethez. Egyesületi tagság nem feltétlenül kell.
2023. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
nem kell semmi hozzá, viszont a Duna budapesti szakasza a legveszélyesebb kajakozni. Brutális sodrás, törmelékek és sok motoros hajó. Kezdőként a valamelyik tavat ajánlom, bérelni kajakot szinte mindenhol lehet.
2023. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

De jo,h itt videkiek valaszolnak. Eletukben nem jartak a Margitszigeten es nem lattak az evezos/kenu fiukat edzes kozben.


Az edzesukhoz tartozik meg ottani konditerem es futas is!!



A Margitszigeten van evezos klub a kozepen kb a hajos Alfred uszoda magassagaban a budai oldalan.


Van kenu ,evezes (megnezem majd,melyik pontosan)a pesti oldalan a Champs pub utan.


Mindket egyesuletben motorcsonakkal megy a csonakok mellett az edzo vegig az edzes alatt.


En ezt lattam szemelyesen par meter tavolsagbol futas/napozas kozben.

2023. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 csak hogy tudd, én egy kenus vagyok, és pontosan tudom, hogy zajlik egy edzés, voltam már pestiekkel négyesezni, párosozni, tudom milyenek ott az egyesületek, és azt is hogy milyen veszélyekkel jár a Dunán való edzés. A mi egyesületünknél még régebben (20 éve kb) meghalt egy kislány.

VISZONT a kérdező valószínűleg egy felnőtt, aki egy-két alkalommal akár csak kajakozni, akkor is csak portyában vagy túrakajakban.

2023. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és kenus lányok is léteznek én f@szfejkém
2023. jún. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!