Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Palatinusban miért olyan sok...

Palatinusban miért olyan sok a kreolbőrű ember?

Figyelt kérdés

Orvosi beutalóval kezdtem oda járni, ez előtt soha nem voltam. Élvezhetetlen a fürdés, úszás és még kellemetlen is, mert a sok roma család semmilyen szabályt nem tart be. Szó szerint a fejemre/fejünkre ugrálnak a medence széléről, bár ez tilos.

Meglöknek, tolakodnak, a labdát az ember fejéhez vágják, szándékosan.

15 alkalomból, amennyire szól a beutaló, mindössze 3-at használtam fel, de már elegem van. A papucsomat ellopták már az első napon, a törölköző eltűnt a harmadikon. Láttam, ahogy próbálják kinyitni a szekrényeket.

Az egyik napon az úszómesterek és a biztonsági szolgálat (legalább 6 ember!) órákig küzdöttek egy roma csoporttal, hogy viselkedjenek normálisan, ne zavarják az embereket, ne ugráljanak a fejükre és ne menjenek be úszósapka nélkül az úszómedencébe. Több órás küzdelem, vita és győzködés után végül a kreolbőrű csoport röhögve távozott.

Diszkrimináció és előítélet ide vagy oda, ez a valóság.

A roma nők pedig gyakran ruhában mennek a vízbe. Ezt szabad?

Az egyik roma kislánynak a haja ki volt díszítve hosszú, rózsaszínű tollakkal, így vitték a vízbe. A tollak eláztak, valamennyi kiesett a hajából a vízbe. Gusztustalan!

Megfigyeltem a roma emberek kezét, legalább az 1/3-nak a kezén nem volt óra, amit a jegy vásárlásánál kapunk. Hogy mennek be?

Minden más, nem roma embernek, gyereknek ott van a kezén.

Elgondolkodtató.

Egy ismerősöm azt mondta, hogy már tett ezek miatt panasz, de semmilyen intézkedés nem történt.

Egyáltalán mit lehet tenni?

Beszéltem a reumatológussal, aki beutalt a Palatinusba és kértem, hogy utaljon be másik fürdőbe. Nem hajlandó segíteni. Közölte, hogy már "megkezdtem a gyógykezelést" és az, hogy "zavarnak a c-ok" nem indokolja azt, hogy máshova beutaljon.



2023. júl. 11. 01:24
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos kénytelen leszel tűrni. De remélhetőleg a nyári szezon ilyen durva csak.
2023. júl. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Addig jó ameddig turbános migrik nem furcsiznek!
2023. júl. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Ha ugy oltozol,mint ok,nem fognak fejbedobni talan.

Szerintem sut rolad az,h utalod oket.

Pokerarc es vegyulj el.


Mindig azt szoktak szivatni ,akirol sut,h komoly es komolyan veszi az eletet.

2023. júl. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Palatinus soha többé, mindent ellopnak amit kiviszel és otthagysz
2023. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

3:

Szerintem meg nem szivatják kérdezőt célzottan, azt csak ő képzeli hozzá, minden strandon vannak vendégek, akik nem tudnak viselkedni, nem csak romák, csak ők a kinézetük miatt feltűnőbbek, nem azért ugranak a nyakába, mert vele szívóznak, hanem mert mindenki másba sz.arnak bele.

2023. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Itt csak a romák viselkednek így.


A kérdésem az volt, miért van ilyen sok Roma a Palatinusban. Valaki ingyen beengedi őket?

2023. júl. 11. 12:14
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szívatnak engem. Mindenkivel bunkók.
2023. júl. 11. 12:42
 8/10 anonim ***** válasza:

6. Gondolom, van biztonsági kamera, ott kellene látniuk, hogy ki hogyan jut be.

A sokakat zavaró, nem házirendbe illő viselkedéssel szemben pedig radikálisabban kellene fellépni, valamit ki kéne találniuk a biztonság érdekében, hogy egy szempillantás alatt kitessékeljék azokat, akik nem tudnak viselkedni.

2023. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos ok is uszojegyet kapnak a reuman. Vagy bemasznak a keritesen. Figyeld a kerites elhagyatott reszeit es kamerazd teloval.
2023. júl. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem kapnak úszójegyet a reumán, mert azzal sárga karórát kapnak az emberek. Nem láttam egyik roma emberen sem sárgát. Vagy kék van a kezükön, vagy semmi.

Egyébként, meg fiatalok, fizikailag erősek, láthatóan egészségesek. Az ilyeneknek reumatológus nem ad beutalót.

2023. júl. 15. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!