Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szinkronúszó nők, hogyan...

Szinkronúszó nők, hogyan küzdik le a nehézségeket, ha a verseny idején látogatja meg őket a Mikulás ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 18:26
 1/8 anonim válasza:
34%

Gondolom tampont használnak,és bevesznek egy görcsoldót.

De ezt nem tudhatom biztosra,mert nem vagyok szinkronúszó. 🤷🏻‍♀️

2023. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
18%
Tampon/kehely+ fájdalomcsillapító és ennyi.
2023. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

"Szinkronúszó nők, hogyan küzdik le a nehézségeket, ha a verseny idején látogatja meg őket a Mikulás ?"


Te még hiszel a Mikulásban? Tudod, hogy nem szabad regisztrálni 16 évesnél fiatalabbaknak? Lehet, hogy humorosnak szántad a mikulásos kérdésedet, de csak az derült ki, hogy egy 16 éven aluli, éretlen kisfiú vagy.


Amúgy meg, hogy a te szinteden maradjak, megmondják neki, hogy túl öreg hozzájuk, menjen, látogassa meg a nagymamát, különben is, most nem érnek rá, verseny van.



Kedves kistacsi kérdező, ha majd nagykisfiú leszel, akkor tudni fogod, hogy ez a kérdés nem csak a szinkronúszókat érinti, hanem MINDEGYIK sportágbeli nőket, akár a futókat vagy a vívókat, vagy a "sima" versenyúszókat. És úgy oldják meg, hogy pl. amikor tudják, hogy mondjuk augusztus 1-én lesz a nagy verseny, és X versenyző ciklusában pont abban az időben lennének a nehéz napok, akkor januártól kezdve a menstuáció idejét elkezdik kitolni. Gondos számolgatással és megfelelően szedett fogamzásgátlóval minden hónapban eltolnak egy-két napot - a hátralevő hat hónapban ez a fajta kétnapos "túlszedés" nem fogja megzavarni sem a felkészülést, sem a versenyt.

2023. júl. 28. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
35%

Olyan jó, hogy ilyen szépen sikerült lepontozni, amikor teljesen jó választ adtam.

A vízilabdások, az olimpián az úszók is így csinálják. Több fórumon a szinkronúszók is írják, hogy ez a bevett "szokás" náluk is.


Amit a 3as írt az is még opció, de nálunk kb csak 2-3 lány merte tologatni vele, vagy totál kihagyni az adott hónapot.

2023. júl. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapítók doppinglistán vannak. Igen, még a sima Acetaminofen is. Legalábbis a kulturált, fair sportolóknál.
2023. júl. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Amikor én aktívabban követtem ezeket akkor a paracetamol és a nem szteroid gyulladáscsökkentők is okék voltak még a legtöbb versenyen.

Igazából szürke zóna volt szerintem.


Azelőtt egy kicsivel volt arról a német(asszem német) futóról a vita, hogy az atlétikai világbajnokságon bronzos lett, de fájdalomcsillapítókat kapott és hogy nélküle nem tudta volna teljesíteni, szóval akkor ez most ez dopping vagy sem.

2023. júl. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#3-hoz: A válaszod 2. fele abszolut értelmes és informatív. Az elejéről viszont megspórolhattad volna azt a píkirt hablatyot.
2023. júl. 29. 07:07
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
4. igen, sikerült lepontozni, mert mire elolvastam az első felét, már nem érdekelt a többi része. A kérdezővel semmi gond nincs, ő mikulásnak nevezi, lehet így is nevezni, ez nem minősít senkit, csak téged, hogy itt örjöngsz miatta.
2023. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!