Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Balaton átúszásra hogyan,...

Balaton átúszásra hogyan, mennyit kell készülni?

Figyelt kérdés

Jövőre szívesen megpróbálnám én is. Jól úszom (3 félév kötelező volt egyetemen, technikát, rajtot mindent tanították,illetve korábban is jártam úszni, egy időben elég sokat),de manapság nem szoktam csak nagyon ritkán így nyáron. Egyébként heti szinten futok, crossfitre vagy konditerembe járok szóval az állóképességem szerintem rendben van.


Mennyit vagy hogyan kellene kb készülni rá (úgy értem jarnek úszni természetesen), ha jövőre meg szeretném én is próbálni?

Köszönöm, ha válaszoltok!



2023. júl. 24. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként is sporotlsz és jó úszó voltál akkor előtte egy két edzés és simán menni fog.

Én idén úsztam át először. Rendszeresen járok úszni így a távval nem volt gond. Medencés úszáshoz szoktam hozzá ezért a hullámzás zavart, nyílt vizen is kellett volna edzeni.

De majd jövőre újra :)

2023. júl. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mennyire tudsz úszni.
2023. júl. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!