Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit szerezek be a műugró...

Mit szerezek be a műugró edzésekre?

Figyelt kérdés

Szóval az edző elég bunkón válaszolt erre a kérdésemre. Csak annyit irt “fürdő nadrág, papucs, törölköző”

Nem nedvszívó turolkozot kene visszem? Vagy most milyet vigyek.

Meg az edzésen minden fiú fecskét hord, akkor én is megyek olyat venni? Tudom elég hülye kérdések de elege bepánikoltam mert nagyon fiatalokkal leszek és én meg elég idős vagyok és nagyon felek ettől



2023. szept. 5. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj olyanba ami van. Aztán az elso alkalommal megnezed kin mi van.


En uszni fogok elkezdeni jarni. Eleg bunkon valaszoltak az emailemre szoval vegul nem ott hanem egy masik helyen. Neked is ilyesmit javaslok

2023. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, koszi szépen :)
2023. szept. 5. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan kifacsarható törülközőt, amiben akárhányszor meg lehet törülközni, mert facsarással szinte teljesen kijön belőle a víz. "Vileda" becenévre hallgat a műugrók között, mert először ez a márka hozta be. Vízisportboltokban lehet ilyet kapni. Szerintem az első edzésre vigyél bármilyet és majd elmondják, mi kell. Igen, a fecske praktikusabb.
2023. szept. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!