Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Csak szerintem gáz, ahogyan a...

Csak szerintem gáz, ahogyan a magyar úszósport vezetői Milákra próbálják rakni az összes felelősséget?

Figyelt kérdés

Olyanokat nyilatkoznak, hogy tartozik Magyarországnak, meghogy Milák miatt nem fog kijutni 6-8 ember az Olimpiára (a váltó miatt).


Szerintem inkább azért van majré, mert ha nem indul Milák az Olimpián, akkor ha esetleg valaki nem villan, akkor nagyon kevés esély van egy aranyéremre, és az rendesen beárazná a vezetőket, míg ha Milák hozza a kötelezőt, akkor megvan védve a seggük.


2023. okt. 23. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Milák már szinte mindent megnyert amit lehetett, meg tudom érteni, hogy nincs motivációja, meg hát a csúcson kell abbahagyni. Egyébként szerintem jót mondasz azzal, hogy a vezetőket beárazná az, ha ő nem menne el az olimpiára és nem nyerne érmeket.
2023. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Összes úszó és edző rühelli Melákot.
2023. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

#2 1) Ezt honnan veszed?

2) Ha így is volna, kit érdekel?

2023. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!