Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha a tartásom miatt heti...

Ha a tartásom miatt heti kétszer elmegyek hatúszni annak lesz eredménye?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok, sajnos a fiatalkori sok számítógép/kevés mozgás tönkretette a tartásom, 28 évesen egy évig nyomtam a gyógytornát, volt minimális eredménye, erre most sajnos se időm se pénzem. Heti két rendes hosszabb távú hátúszás hozhat látványos eredményt?
2023. okt. 25. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már heti egy-két úszás is jót tesz a gerincnek, segít a tartáson. A hátúszást különösen ajánlják (az más kérdés, hogy én úgy nem szeretek úszni, mert nem látom az esetlegesen előttem úszókat).
2023. okt. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz.


Viszont a klassuikus box illetve foldharc pl bjj kihuzza a hatadat az izmok fejlesztese miatt. Osszesen eleg heti 2 beloluk. Tehat hetente 1 bjj es 1 box

2023. okt. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es jo hulye. Az uszas a legjobb hat izom erosito sport egyebkent en mindenkeppen ajanlom. Azt hogy kiegyenesiti e a hatad? Azt nem hinnem 33 evesen, de ha erosited a hatizmokat az leveszi a terhelest a gerincedrol, ezert nem fog fajni.
2023. okt. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
En azt ajanlanam hogy sulyos edzeseket csinalj pl kezdo kroszfit csoportba beiratkozhatsz oda elmesz 1x meg elmesz uszni akkor eleg jo fizikumba tudod hozni magad kb 2 ev alatt
2023. okt. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Èn mindkettőt ajànlom a súlyzós edzèsből a fekvenyomàst is de olyan edzővel akinek ez tényleg szakterülete pl . erőemelő edző vagy súlyemelő

Igen az úszást is ajánlom èn vizilabdàztam ha amatőr szinten megtanulod nagyon jó élmény is lesz. Meg bármilyen mozgás a 2es leírta azzal is egyetèrtek.

Ja ès a profi gyógymasszőr is tud ezen dolgozni de hidd el az fàjdalmas először nagyon utána fincsi

2023. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Alapvetően amúgy a kondimmal nincs gond, elhizva sem vagyok, országúti bringával járok mindenfelé, a hátam nem is fáj, csak marha rosszul néz ki a tartásom fotón meg tükörben is látom, nagy akaraterő kell hogy ideig óráig jól nézzen ki de totál idegennek érzem azt a tartást. Tudom hogy összetett meg nehéz ezt javítani, de már a fél életem végigkísérte, és most rendbe akarom tenni. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2023. okt. 26. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak pózolj jobban a kamerába, ha görbe a hátad, akkor ne oldalról állj, hanem teljesen szemben és nem látszik. Am a görbe hát/hanyag tartás automatikusan nem rossz dolog, hiszen ha körbenézel senki ép eszű ember nem jár-kel kihúzott egyenes háttal, vagy mereven. Az a jó, ha váltogatod a tartásod, a testhelyzettől függően.

(kivéve az ilyen 140 centis cigány kanfiúk azok, mennek úgy mint a pávák mert tudják h nagyon picik)

2023. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!