Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Új horgászjegy kiváltása 2024-re?

Új horgászjegy kiváltása 2024-re?

Figyelt kérdés
4 hónapja kezdtem el a pecát, de nem igazán tudom, hogy mi a folyamata a napló leadásának, illetve az új jegy kiváltásának. Az oké, hogy jan.31-ig le kell adni annál az egyesületnél ahol éppen vagyok. De itt már a leadás napján tudok is új jegyet, illetve naplót kiváltani? Tehát akár már másnap mehetnék is pecázni? A másik kérdésem, ha másik egyesülethez szeretnék menni, akkor annak mi a menete. Köszi ha válaszolsz.
2023. okt. 30. 05:58
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Nem Jan 31 ig kell leadni, addig érvényes a jelenlegi engedély, addig horgászhat vele mindenki. Leadni február végéig kell, ha lehet ott ahol

ki lett váltva. Leadás kor vagy utána már váltható az új jegy. Ha másik egyesülethez akarsz igazolni akkor ott kell az új jegyet váltani és oda fizeted a tagsági díjat, ez egyesületenként változó!!

2023. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2023. okt. 31. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!