Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Egyedül meg tudok tanulni...

Egyedül meg tudok tanulni úszni? Hogyan érdemes?

Figyelt kérdés

Legutóbb 3. osztályos koromban voltam úszásórán heti 1 alkalommal.

Nem voltam túlságosan jó, de némi alapokat elsajátítottam.


Hogyan érdemes próbálkozni egyedül?

Eddig csak olyan medencében voltam ahol leért a lábam, de ezen szeretnék változtatni.


26/F


dec. 27. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Mért kéne egyedül?
dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem ragaszkodok hozzá, csak csoportosat nem szeretnék. 😄


Írtam most pár magántanárnak, egyelőre az időbeosztás miatt nehéz találni, de még próbálkozom.


Budapesten keresek, aki tud magántanárt ajánlani, azt is megköszönöm!

dec. 27. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Budapesten a Ludovikában a Megathlon SE. Iszonyat rendesek, jó árban vannak, egyszerre kb 4-6an vagyunk de mindenki kulon kap feladatot a sajat szintjenek megfeleloen. En szeptember ota jarok es imadom. Hozzad hasonloan nagyon reg usztam utoljara es a technika is elegge megkopott. 2 honapig tanmedenceben voltam kezdokkel, mostmar melyvizben a haladokkal. Irj nyugodtan privatot ha erdekel.


Egyedul nem javaslom. En probalkoztam egyedul meg youtube videok alapjan. Azt hittem hogy haladok de igazabol utolag latom hogy borzalmas technikakat gyakoroltam be

dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!