Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen feederbotot vegyek ha...

Milyen feederbotot vegyek ha 70m körüli távra akarok bedobni?

Figyelt kérdés
febr. 2. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Hosszút
febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Legalább 390-eset ha kezdő vagy távdobásban, de ha találsz hosszabbat azzal még egyszerűbb lesz. Illetve nagy dobos "távdobó" orsó is sokat számít.


Az meg, hogy milyet már csak pénztárca függő. Egy nagyon drága bottal lehet nagyobbat lehet dobni, de amíg nem jó vagy tökéletes a dobástechnikád addig azt csiszold, mert hiába veszed meg a legdrágább távdobó botot, nem fogsz tudni vele akkorát dobni rossz technikával, mint egy olcsóbb bottal, de jó technikával.

febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 andyTM válasza:
58%
Én Nevis Vanity carp feeder 3.00-at használok (50-180gr)/kb.:18-20000ft/, (175cm vagyok) 100gr ólom+ 60gr kosár a Tiszán simán megy ez a táv.Egy ilyenre max. 4000-es orsó, fonott 12-14, előkének fluorocarbon (30-40). Szerintem nem kell a nagy távdobó orsó, felesleges; a szettnek együttesen kell összhangban lennie.Van még 3.60-as botom, de az a plafon nálam, amivel tudok dolgozni.Próbáltam 3.90-et, 4.20-at, de ott már elvéreztem. :)
febr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!