Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Edzésterv Balaton átúszásra?

Edzésterv Balaton átúszásra?

Figyelt kérdés

Nos...Évek után újra elkezdenék rendszeresen úszni. Régen versenyszerűen ment (bő 10 éve), akkor sprinter voltam, így az állóképességre akkora hangsúly akkor sem ment (az alapon túl). Most viszont azt szeretném fejleszteni, hogy a helyes technikát megtartva, minél tovább tudjak gyorsúszást végezni, célom, hogy nyáron át tudjam úszni a Balatont és ne dögöljek bele. Sok egészségügyi probléma miatt gyenge vagyok jelenleg, 200 méter után kb leszakad a

karom, ami ciki, mert ígyis még csak 26 vagyok. Azon túl, hogy rendszeresen ússzak, valaki tud konkrét edzéstervet javasolni?


febr. 6. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Rengeteg edzésterv van a neten. Én errol a honlaprol csinalok egy masikat es szepen fejlodok.

[link]


Es ezek heti 4-5 edzesre vannak kitalalva de siman lehet ritkabban vagy gyakrabban menni, szemelyre szabhato

febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!