Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 15 éves gyerekemnek szeretnék...

15 éves gyerekemnek szeretnék horgászjegyet szerezni. Hogyan tudom ezt megtenni? Részletek lejjeb.

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy ehhez vizsga szükséges, de azt nem hogy hol lehet rá felkészülni. Ezt a linket kaptam: [link]

hogy ezen az oldalon lehet megtalálni az anyagot, de én nem találtam itt semmit. Hol lehet erre felkészülni? Vagy csak én néztem be?

Egy linket is szeretnék kérni, ha lehet.



febr. 16. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy link gyakorláshoz.

[link]

febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"ezen az oldalon lehet megtalálni az anyagot, de én nem találtam itt semmit."

Ne add fel! Ott van az.

Jobboldalt legördülő menü--->Dokumentumok--->Horgászvizsga Tananyag 2023.pdf 😉

De legelösször rendelj, és fizess ki egy horgászkártyát.

Amikor ez megvan már foglalhatod is a vizsga időpontot. 😉

Ezt a Tagságok és Engedélyek menüpontban teheted meg (itt lesz majd a vizsga is)

És ott van a "Gyakorlás" menüpont, na az 100%-ban olyan mint a vizsga, ha ott megy élőben is fog.

febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A kártya már megvan
febr. 16. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Na akkor már foglalhatjátok is az időpontot.

Ja és a profil belépési adatait a fiad jegyezze meg, a vizsgán be kell lépnie ott a helyszínen, egy tabletbe, és a profilban fog menni a vizsga.

febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!