Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Most lettem 15 éves, és...

Most lettem 15 éves, és felfedeztem a vizilabdát mint sportot. Érdemes lehet komolyabban foglalkoznom vele?

Figyelt kérdés

Két hete játszom Budaörsön de ez nem egyesület.

3 éves koromban már úsztam, szép a vízfekvésem, évekig úsztam viszont nem vagyok valami gyors egyenlőre, egy ideig nem sportoltam rendszeresen.

Iszonyúan megfogott ez a sportág, és szeretném komolyabban csinálni.

OSC be átvennének

Kérdés, hogy lehet e valami abból aki ilyenkor kezdi?

Magas és vékony de szikár alkatú vagyok, és az akaratom is megvan hozzá.


2014. szept. 14. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy megélhetési szintre tudnád magad fejleszteni.. Magyarországon csak nagyon kevés ember lesz profi, azok meg általában 10 éves koruktól nyomják.


Nálunk(Szentesen) rengetegen vízilabdáznak egyészen kisgyerekkortól és alig pár ember lesz profi. De kedvtelésből csinálhatod!

2014. szept. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is 15 évesen kezdtem......gyakorlatilag 'nem tudtam úszni' naon szarul úsztam.....most meg megyek a 2016-os olimpiára...sot mar a pekingi olimpián is voltam :) Sosem késő elkezdeni...Sok szerencsét -Brávik Fruzsi ✌
2014. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Brávik Saci03
2014. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!