Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászok! Dumped method...

Horgászok! Dumped method feeder mennyire jó dolog?

Figyelt kérdés
máj. 16. 21:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Dumbel
máj. 16. 21:09
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom megtippelni sem, hogy számodra mennyire lenne az jó.

Megfelelő szereléken felkínálva bekapja a hal a wafterseket, a dumbell annak a formájára utal.

Vannak jobb és kevésbé sikeres waftersek, de a methodozás kulcsa a rövid előkén felkínált csali, az etetőanyagban turkáló halak sokszor még a hungarocell golyót is bekapják.


A waftersek nem olcsó csalik, de sokáig használható.és hajlandó bekapni a hal - talán ez a legnagyobb előnye, hogy nem kell a horgászat előtt csalit vásárolni, ha van néhány bevált wafters (közöttük dumbell forma is), etetőanyag, bármikor jöhet a hirtelen ötlet, hogy irány a vízpart.

Nem csodacsali az sem, egy lehetőség a sok közül.

máj. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon kezdők vagyunk. Magunktól tanulunk. Youtube videók plusz a horgaszboltos tanacsai.

Ketféle ízben vettem

máj. 17. 09:47
 4/6 anonim ***** válasza:

A YouTube-n nagyon sok horgász videó van fönt a waftersekről is.

A dumbell a formára utal, husszúkás, hengeres, nem gömb alakú csali.

6,8,10 milliméteres méretekben eredményes igazán, azokat még a dévér, kárász is be tudja kapni.

Milyet vásároltál?

Vizenként, időszakonként változhat melyik a sikeresebb, főleg a színek (sötét, világos) meghatározóak, de fölösleges túlzásokba esni.

Nekem van olyan, amit soha ki sem próbáltam, lényegében fölösleges volt megvenni, kialakult néhány darabból álló favorit, azokat használom.

Milyen vizeken horgászol?

Ajánlom a YouTube videóit, lényeges a megfelelő szerelék elkészítése, a rövid előke, csali tüske, és az etetőanyag megfelelő állaga.

máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Horgásztóra megyünk. Ponty es kárász lenne a cél. De utóbbi inkább. Videókat nézünk es a boltban is kapunk tanacsokat, eladótól es vevőtől is.

Kétfajta szagút vettem, egyik édes, mangó, másik savanyĵ szagú.

Jaxon markanév


Ma szárított kukoricát, csontit is vettem ( ezzel anyukám majdnem kivágott a házból)


Vettünk erős damilt, úszót és ólmot, horgot.

máj. 17. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:

A waftersek method-jellegű szereléken működnek igazán jól, amikor az etetőkosár, és a csali között kicsi (kb 10 centi) a távolság, és a c sali csalitüskén van.

A csonti univerzális csali, a szárított kukoricával mi a célod?

Gondolom az takarmánykukorica, ami jó, de érdemes néhány óra áztatás után félkeményre megfőzni, ami a leírt fogadtatás után kérdéses, hogy mit szól az ötlethez a mama.

máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!