Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Egy felnőtt horgász napijegy...

Egy felnőtt horgász napijegy megvásárlásának mi a folyamata?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy napra jegyet vásárolni, azonban lövésem sincs, hogy ennek mi a folyamata.

Azt olvastam, hogy 5500 ft egy ilyen jegy, de feltételezem kell még valami hozzá.

Valaki ebben tudna segíteni?



máj. 20. 14:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy balatonra szeretnék. Itt lakom egyébként helyben, ahol horgásznék.
máj. 20. 14:28
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Becsattogsz a legközelebbi horgászegyesülethez és megkérdezed. Ha nincs engedélyed, akkor vizsgáznod kell, éves engedélyt, egyesületi tagságit kiváltani az kb 20-25 ezer és 1-2 hét az átfutása a dolgoknak.
máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt kezd:

[link]

Ide KELL! regisztrálni.

Két lehetőség van:

Online Turista 1 botos engedély 90 napra egy online vizsga után. 3500-ért.

Vagy horgász igazolvány igénylése-->rendes vizsga a helyi egyesületnél--->éves kétbotos engedély ez olyan 20.000 kb és 1-2 hét.

máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Kell! azért van mert túristát ott intézhetsz, ha rendes kell az igazolványt ott igényelheted, ott foglalhatsz vizsgaidőpontot. És a vizsga is ezen a felületen zajlik.

És a balatoni jegyet is itt veszed meg. Ha bemész "pista bácsihoz" a horgászboltba az sem ad "fizikai" jegyet. Ebben a profilodban lesz a "virtuális" jegy.

máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ezt az oldalt nem igazán értem. Külön ki kell választani a területet, ahova menni akarok pecázni? Csak mert az adott település vagy horgász hely nincs fent az oldalon, sőt a balatonon egyetlen hely van az oldalon megadva...Akkor ide hogyan kell jegyet váltani, vagy nem is lehet?
máj. 20. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:

A Balaton egy terület. Veszel egy jegyet, és az egész tavon lehet horgászni, akár Keszthelyen, Füreden vagy Bogláron is lógathatsz vele. 🤣 Konkrétan én megtettem.

Ha intéztél (vagy) van engedélyed akkor itt vehetsz jegyet. A mellékletben benne van, hogy mit és hogyan pecázhatsz.

Nálam van:

Balaton és vízrendszere (parti, csónakos, általános)

Balaton (bojlis behúzós)

Kis-Balaton

máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!