Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kajakozok, téli fekve nyomásho...

Kajakozok, téli fekve nyomáshoz kéne edzésterv, segítene valaki?

Figyelt kérdés
Most maxon 80 kg-ot tudok kinyomni fekve. Ezt szeretném növelni és minnél előbb elérni a 100-at! Valakinek van valami jól bevált edzés terve? Kérem csak olyan írjon aki tényleg ért hozzá!
2010. nov. 7. 19:40
 1/2 anonim válasza:
én úgy szoktam edzeni, hogy 2 bemelegító, kisebb súllyal, utánna 5 a max szériasúlyon /6os sorozatok/ és utánna egy levezető sorozat. Ha egy súllyal egyhétig már megy az 5*6, akkor megyek feljebb.
2010. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Helló!


Kajakosként szerintem ne a a nagy súlyt helyezd előtérbe inkább kisebbel hosszabb szériákat kajaknál fontosabb az izom állóképesség amit nagy súlyok rövid szériás edzésével nem fejlesztesz. Hacsak nem kimondottan 200m es vagy akkor fontos az izmok lobbanékonysága gyors erőkifejtés is.

2010. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!