Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A fekete sügér szaporodik...

Kozák Róbert kérdése:

A fekete sügér szaporodik Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tavakban, folyókban ti fogtatok 10-12 centis fekete sügereket?
2010. dec. 30. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy szaporodik. Az omszki tóban viszonylag nagy számban található belőlük. Ott vannak nagyobbak is.
2010. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

utánanéztem és jó kis tónak tűnik így képekről.

jegyárakról és az elvihető halakról tudsz valami infót, mert nem találtam ezekről semmit.

2010. dec. 30. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon jó tó! Jelenleg senkinek nem áll a tulajdonában, nem kezeli senki horgászati halászati szempontból. Szóval teljesen ingyenes ott a horgászat, nem ellenőrzi senki. Én nagyon sokat jártam oda ebben az évben. Van benne nagyon sok fekete sügér, csak nagyon nehéz őket becsapni, mert a víz nagyon tiszta, így hamar gyanussá válik nekik a csali. Egyébként nagyon sok csuka is van benne, a víz tisztasága miatt gyakorta lehet őket látni a nádfal mellett lesben állva, meg állítólag valami hatalmas harcsa, aki sok mindenkit megtépett már.
2010. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ha ingyenes, akkor gondolom rengeteg horgász szokott rajta horgászni, vagy nem?
2010. dec. 30. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, valamiért nem szoktak olyan rengetegen lenni. Sőt, elég kevesen. Úgy tudom főleg ragadozó hal van benne, ami meg van békés halból az meg hatalmas, kifogni nem lehet, mert olyan kagylópadok vannak a mederben, hogy a nagy hal egyből beviszi oda a damilt és szakad. Lehet emiatt nem horgásznak sokan. Na meg a tiszta víz miatt, mondom, nagyon nehéz becsapni a halakat. Mert van benne hal, hisz ha kimégy, akkor látod sokszor a saját szemeddel, a feketesügereket is ahogy vonulnak csapatban, csak nehéz becsapni őket. Fel kell kötni a gatyát ha oda mész. :) Akiket én eddig ott láttam horgászni rajtam kívül, mind pergető horgász volt, akik a feketesügereket meg a csukákat próbálták becsapni partközelben.
2010. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi az információkat, tavasszal ha kiolvad a tó, biztos, hogy elmegyek erre a tóra.
2010. dec. 30. 14:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Görbüljön!
2010. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
főleg kavicsbányatavakban
2011. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!