Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Borsodi vagyok, és olyan...

Borsodi vagyok, és olyan tavakat keresek, amelyek nincsenek kezelésben, de van bennük hal (pl. Omszki tó)!?

Figyelt kérdés
Haverommal elterveztük, hogy a közelben (max 200-250 km) meglátogatunk olyan tavakat, amik nincsenek kezelésben, horgász nyelven szólva még szüzek! Pontyra és amúrra szeretnénk horgászni. Másik kérdés, hogy az Omszki tavon lehet e sátrazni, és megéri e ott bojlizni! A csónak használat fontos szempont!
2011. jan. 5. 19:36
 1/6 anonim válasza:
Nyék (L) Mályi :)
2011. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Omszkin nem éri meg boljlizni, az igaz, hogy lehetnek benne nagy halak. Viszont szerintem fogalmuk nincs mi az hogy bojli, csak bután elmennének mellette. Viszont sátrazni valószínűleg lehet. Nem néz ott senki semmit, azt csinálsz amit akarsz.
2011. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Aha, köszi mindkettőtöknek! Hát igazából fogtunk már olyan helyen pontyot bojlival, ahol nem nagyon vannak a halak hozzászokva! Pl a tisza-tavon, bár nem szelektált túlzottképpen, mivel a kukoricára jött a legnagyobb, 17-es.

Az a lényeg, hogy legyen a tóban nagy ponty, és akkor már csak rajtunk múlik!

Egyébként már a mályi illetve nyéki tavak a tervbe vannak véve, az emődivel egyetemben!

2011. jan. 5. 21:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a mályi öregtavon (tudtommal, ami majdnem az út mellett van, kb 35 hektár milyen pontyokra lehet számítani? Hol érdeklődjek? Minden érdekelne a tóról, ha tudnátok segíteni! Köszi!
2011. jan. 5. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
én sajnos azt nem ismerem, a haldorádó fórumon biztos van róla szó, szerintem ott nézz szét
2011. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jah, köszi, de a a haldorádón már fent vagyok vagy 8 éve, minden cikket olvastam, a fórumon sajna már vagy két hónapja nem írt senki a mályi vizekhez semmit, de attól megpróbálom!

Köszi!

2011. jan. 6. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!