Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a szokás sulis úszásórakor?

Mi a szokás sulis úszásórakor?

Figyelt kérdés
második félévtől úszni fogunk és nem tom hogy úszás után zuhanyzóban meztelenül szoktatok zuhanyozni vagy nem ? nem vagyok szégyenlős mindig meztelenül zuhanyzok ilyen helyeken vad idegenek meg haverok elött is de az uj osztályommal még nem volt ilyen alkalom .. és tudni szeretném h mi a "szokás" mert nem akarok ott egy szál f@szban álni ha a többiek nem veszik le az alsót:/
2011. jan. 7. 18:18
 1/5 anonim válasza:
Mi úszás után fürdőruhában tusolunk le, és az öltözőben vesszük át a ruhákat. De lehet hogy nálatok ez másképp megy.
2011. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az elsőnek igaza van.
2011. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz!! hát épp ez az hogy nem tudom hogy hogy megy és kiváncsi lennék hasonló vélemyényekre...
2011. jan. 7. 18:33
 4/5 anonim válasza:

Mi mindig alsó nélkül zuhanyoztunk! Úszás után az öltözőben gatya le, törcsi fel, és rendesen. Úszógatyóba milyen gáz már zuhanyozni.

20f

2011. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hali!



ILYEN NINCS, hogy "hogy megy"!? Ez hülyeség! :-o

Társadalmunkat mi alkotjuk, mi alakítjuk, ahogy a szokásainkat is. Nem mindig mástól kell függeni, hanem azt kell csinálnod, amit TE jónak látsz.


Ettől függetlenül vmilyen szinten mindenkinek igazat adok bizonyos fokig.

> @ 18:21

Neked azért, mert én is voltam már úgy, hogy rá akartak szoktatni bennünket a tesi utáni zuhanyzásra, azonban az osztályomból a fiúk zöme kissé "ízetlen" volt, no meg bunkó, ill. volt, hogy más osztályok is azonos öltözőben öltöztek velünk, vagy a következő órára készülődők közül hamarabb bejöttek az osztálytagok, mint azt megengedték volna. Voltak köztük pimaszok, és bunkók is, így feszélyezve éreztem magamat előttük: Nem akartam nekik megnyílni, mivel arcátlanul leskelődni akartak. Erre kitaláltam, hogy az izzadt alsógatyámban zuhézok, majd utána, ha nem figyelnek, átveszem. Így ment ez a gimiben.

> @ 18:53

Neked meg azért adok igazat, mert valóban égőnek, rám nézve "cikinek" éreztem alsógatyában zuhézni, amikor nem így SZOKTAM, és nem szeretem, ha ilyenkor rajtam van vmi. Azonban a közeg rákényszerített.

Örök igazság: Mindenki csak annak vetkőzik le, akiben megbízik, vagy akinek jelenlétének nem tulajdonít jelentőséget, képes normálisan, átlagosan viselkedni előtte. Így pl. nyilvános fürdőben, koliban, sportöltözőkben ... stb. sem érzek (már) szégyent magamra nézve, hiszen azt senki sem teszi, és senki nem szól meg, nem foglalkozik vele(m).



Óvodáskorban, 2. osztályos korban nem tulajdonítottunk ennek a kérdésnek nagy jelentőséget amikor még csak ismerkedtünk az úszással. 5. osztályban meg a társaság igencsak "csenevész" volt, kíváncsiak is a másikéra rendesen :-] ... (megmosolyogtató szituációkra emléxek vissza ezekből az időkből) ... ez pedig egy ún. "adok-kapok" féle játék volt, amiből senki nem akart kimaradni, sz'al nem szégyelltük magunkat mert a társaság remek volt. Koliban? Uez dettó! :-D (bizonyos ízetlenek kivételével...)

És ahol a hangulat remek, ott az ember nem szégyenkezik... igaz!? :-D


Üdv: EE

2011. jan. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!