Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor szokás lovagló kesztyűt...

Wiráág. kérdése:

Mikor szokás lovagló kesztyűt húzni? Mármint csak melegben szükséges vagy lehet máskor is pl:mikor esik az eső vagy csak nincs meleg.

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor "szokás", ha egyébként feltöri a kezed a szár - ez hajlam és hozzászokás kérdése (nemigazán időjárás).

Télen jól jön, mert amúgy jéggé fagyhat a kezed, pláne ha szél is van.

Úgy amúgy én nem használom, mert nem annyira érzem a szárat (és ezáltal a ló száját).

2011. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.csak mert sokan azért is húznak kesztyűt melegbe mert izzad a kezük és "kicsűszik" a kezükből a szár..nekem például nem.
2011. aug. 1. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát az fura... Nem hallottam h valaki ennyire izzadékony legyen. Mindegy. Szerintem akkor is érdemesebb gurtnis szárra váltani a bőr helyett, minthogy kesztyűt húzni.


Sok sikert a lovagláshoz! :)

2011. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hátjóó.nem úgy értettem h annyira csak 1 kicsit...


márakinek..(:


köszíí.deked is.

2011. aug. 2. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!